Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Fotbalisté Skaštic prohráli se Zářičím
formats

Fotbalisté Skaštic prohráli se Zářičím

Publikované dne Pondělí,Březen 12, 2012 podle v A-TÝM

Dalším soupeřem našich fotbalistů bylo mužstvo ze Zářičí. Utkání mělo naplánovaný začátek ve 13 hodin odpoledne. Od začátku zápasu se obě mužstva snažila o kombinační fotbal, ale v jejich hře bylo hodně nevynucených chyb. I přesto  mohli diváci vidět brankové příležitosti. Na naši straně byl velmi aktivní  Čepica, ale ani jednu ze svých šancí nedokázal využít. Buď nedokázal trefit branku nebo nechal vyniknout hostujícího brankáře. Soupeř dokázal odpovědět nebezpečnou střelou, která skončila na břevně.
V úvodu druhého poločasu se podařilo Zářičí skórovat po závaru v naší šestnátce. Naši hráči se snažili o vyrovnání a to se podařilo Tomáši Křižanovi. Nerozhodný stav nevydržel příliš dlouho. Hned v zápětí se hráč Zářičí dostal do samostatného úniku a s pomocí tyče dostal míč za brankovou čáru. Další průběh utkání měl stejný scénář. Skaštice se hnaly za vyrovnáním a hráči Zářičí pronikali brejky do otevřené obrany. Náš tým držel ve hře výborný brankář Barcuch, který pochytal několik samostatných nájezdů. Ale na vyrovnání neměl náš tým sílu a tak utkání skončilo vítězstvím Zářicí.

Skaštice – Zářičí  1:2         Branka: Křižan

Sestava:
Barcuch – Stančík, Janalík, Sedlák I., Blanarovič – Foukal, Křižan, Sedlák M., Brada – Chorý, Čepica

Střídali: Macho Michal, Pilát

Trenér: Frýdl Ivo

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Žádné odpovědi

  1. pepa

    Pavel si zatrénoval

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit