Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice získaly bod za remízu v Kozlovicích
formats

Skaštice získaly bod za remízu v Kozlovicích

Publikované dne Pondělí,Listopad 1, 2021 podle v A-TÝM

Poslední podzimní utkání sehrálo naše mužstvo na hřišti jednoho z předních týmů soutěže celku Kozlovic. V bojovném utkání se naši hráči dostali brzy do vedení, ale soupeř dokázal ve druhém poločase vyrovnat. V utkání byly vidět důrazné osobní souboje, ale i pěkné fotbalové momenty. Více branek už ale nepadlo a to i díky skvělým zákrokům obou brankářů.

Skaštice chtěly napravit špatný dojem z minulého utkání s Bzencem. Do utkání vstoupily aktivně a brzy se dočkaly i vedoucí branky. Přetažený rohový kop vrátil před bránu Sova přesně na hlavu GLOZYGY a skaštický obránce rozjásal hostující příznivce. Vedoucí branka ještě více nabudila hostující hráče. Velkou příležitost navýšit vedení měl Lukáš Motal, ale jeho střela z hranice penalty nebyla dostatečně důrazná a domácí brankář ji stačil vykopnout do bezpečí. Domácí mužstvo se hnalo za vyrovnáním. Kozlovice hrozily hlavně díky dobře zahrávaným standardním situacím. Při jedné takové musel za překonaného brankáře zaskočil obránce Motal a míč mířící do opuštěné brány odkopnout do zámezí. Velkou možnost na vyrovnání měl domácí Galetka, ale z výhodné pozice překopl bránu. Lépe se na druhé straně nevedlo ani Motalovi, který nadějné přečíslení vyřešil střelou, která se ale nevešla mezi tři tyče.

Ve druhé části se dal očekávat tlak domácích fotbalistů. Ti svou hru zjednodušili a snažili se hledat hlavně svého útočníka Nekudu, který míče sklepával na své spoluhráče. S tím si ale docela hostující hráči dokázali poradit. Ale hostující hráči, někdy možná i z přemíry snahy, se dopouštěli nedovolených zákroků. Tím umožnili Kozlovicím zahrávat standardky a po nich se musel ohánět brankář Vrba. Výtečný zákrok předvedl po střele Strašáka a po hlavičce Nekudy. Když už se zdálo, že to nejhorší hostující mužstvo přečkalo tak přece jen domácí udeřili. Centr z pravé strany doplachtil až k neporytému NEKUDOVI a střelec jeho kvalit se v takových pozicích nemýlí. Domácí chtěli rychle vývoj utkání otočit. Ale v tom je přibrzdil jejich útočník Galetka, který dohrál souboj, za což uviděl druhou žlutou kartu a musel předčasně do sprch. V závěru se hra přelévala ze strany na stranu. Obě mužstva chtěla vyhrát. Nakonec mohli strhnout zápas na svoji stranu hosté. Jenže při střelách Motala a Konečníka se vyznamenal pro změnu domácí brankář Kadlec. Zápas hraný v dobré atmosféře, ke které přispěli diváci obou mužstev tak dopadl smírně.

Kozlovice – Skaštice 1:1 (0:1)

Branky: 76. Nekuda – 9. Glozyga

Žluté karty: Kadlec, Řehák, Strašák, Galetka, Chudoba – Petrúsek, Beneš, Glozyga

Červené karty: Galetka

Rozhodčí: Hovorka – Novák, Pospíšil

Delegát: Kundelius

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Motal T., Glozyga, Sedlák – Sova (89. Zůvala), Frýdl, Motal L., Petrúsek, Zavadil – Konečník (K)

Trenér: Roman Číhal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit