Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM TOP 11 Antonína Sovy
formats

TOP 11 Antonína Sovy

Publikované dne Pondělí,Listopad 27, 2017 podle v A-TÝM, OSTATNÍ

sova

Jako první sestavil svou TOP 11 ANTONÍN SOVA

Můj tým snů TOP11 je složen z hráčů, kteří se stali legendami svých klubů. Jsou to hráči, které sleduji, obdivuji a uznávám již od svého mládí. Každý z nich má určitou fotbalovou vlastnost (nějakým způsobem mě sympatickou), která je řadí mezi nejlepší hráče všech dob vůbec. Tento tým bych moc rád viděl hrát pohromadě.

 

top 11 antonína sovy

 

Gianluigi Buffon: Dlouhodobě si drží výbornou formu. Přijde mi, že je rok od roku lepší a lepší – zraje jako víno (prostě Ital). Každý by si přál mít takovou oporu za svými zády při zápase. Pro mě jasná volba na tomto postu. Navíc se mu líbí české holkyJ

John Terry: Každý tým potřebuje takového vůdčího tvrďáka v týmu, ze kterého jde „strach“. Když něco nejde silou, musí se na to jít ještě větší silou.

Paulo Maldini: Fotbalový elegán zadních řad. Výborný obránce, který své výkony držel neustále po celou dobu kariéry v nadstandardu – to ocení každý trenér.

Roberto Carlos: Tvrdší střelu snad na světě nikdo nemá a neměl. Typ dnešního moderního ofenzivního obránce, který předběhl svoji hrou dobu. Nezapomenutelný je jeho přímí kop z MS 1998 proti domácí Francii.

Ronaldinho: Do svého týmu bych si ho vybral především za období, kdy zářil za Barcelonu a získal zlatý míč. V té době bezpochyby neběhal na hřištích lepší fotbalista. Brazilská samba. Bavilo mě ho sledovat.

Steven Gerrard: Liverpoolská legenda, patriot. Klasický týmový tahoun, který dokázal svými výkony strhnout celý tým. Vítězný typ – pravý anglický bojovník. Můj fotbalový vzor.

Patrick Vieira: Jeho pavoučí nohy byly nepřehlédnutelné. V odebírání míčů naprosto perfektní. Pro černou práci v týmu jako stvořený.

Pavel Nedvěd: Neúnavný stroj. Když šli jeho spoluhráči ve volném čase za zábavou, on šel do lesa běhat. Svojí pílí a dřinou se dostal mezi světovou elitu, proto bych ho ve svém týmu zvolil i kapitánem.

Thierry Henry: To je fotbalová balada. Při sledování jeho hry vypadá fotbal strašně jednoduchý. Spojení perfektní techniky, lehkosti a rychlosti to je Thiery Henry. Jednoznačně nejlepší placírka na světě. 

Francesco Totti: Byla doba, kdy ho chtěly všechny přední světové kluby, ale on dal přednost svému srdci a zůstal celou kariéru v Římě. To se cení.

Lionel Messi: O tomto chlapíkovi se napsalo a řeklo už spousta věcí a nechci je parafrázovat. Každopádně posunul hranice fotbalu o level někde jinde a to ještě neřekl poslední slovo. Fandím mu v překonávání dalších milníků. Nejlepší fotbalista světa nemůže chybět v mé TOP 11.

Trenér Sir Alex Ferguson: Téměř třicet let na lavičce jednoho z nejslavnějších klubů světa je dnes už asi nepřekonatelné, převážně v době, kdy kluby dokáží protočit klidně tři trenéry za sezónu. Není třeba dlouze vysvětlovat tuto volbu. Za něj mluví úspěchy.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit