Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Zimní turnaj je rozlosován
formats

Zimní turnaj je rozlosován

Publikované dne Úterý,Prosinec 24, 2013 podle v A-TÝM, B-TÝM

IMG_7003Stejně jako předešlou zimu se náš klub zúčastní zimního turnaje, který se koná na umělé trávě v Hulíně. Jako obhájce prvního místa z minulého ročníku, půjde náš klub do turnaje s těmi nejvyššími ambicemi. Turnaj “ O pohár starosty města Hulín“ startuje první únorový víkend. Naše mužstvo ale má hned na úvod volný los, takže první utkání v roce 2014 odehraje v sobotu 8.2. 2014 od 11 hodin se zajímavým soupeřem hrajícím vyšší soutěž a to týmem Žalkovic. Mužstva byla rozdělena do dvou skupin po 5 týmech. Podle umístění v základních skupinách budou hrát mužstva o konečné pořadí v turnaji.

Zimní příprava začíná oběma našim týmům v pátek 31.1. 2014 tréninkem na umělé trávě v Chropyni. Sraz bude 18:40 hod přímo na stadionu v Chropyni. Samotný trénink startuje PŘESNĚ  v 19 hodin!!! Na prvním tréninku proběhne vážení každého hráče, fyzické testy a možná i seznámení s míčem :-D :-D :-D

Účast všech hráčů na trénincích i přípravných zápasech je nutná!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

 

Rozlosování zimního turnaje:

  ROZLOSOVÁNÍ SKUPINA „A“ ROZLOSOVÁNÍ SKUPINA „B“
1 FC MALENOVICE TJ SKAŠTICE
2 FK LUBNÁ 1959 TJ SOKOL ŽALKOVICE
3 TJ SOKOL HORNÍ MOŠTĚNICE TJ SOKOL NĚMČICE
4 FC KVASICE SK TLUMAČOV
5 TJ ROŠTĚNÍ FK ADMIRA HULÍN

 

KOLO DEN 11.00 13.00 15.00 VOLNO
1

SOBOTA  1.2.

LUBNÁ-ROŠTĚNÍ NĚMČICE-TLUMAČOV   MALENOVICE

NEDĚLE  2.2.

  MOŠTĚNICE-KVASICE ŽALKOVICE-ADMIRA SKAŠTICE
2

SOBOTA  8.2.

SKAŠTICE-ŽALKOVICE ROŠTĚNÍ-MOŠTĚNICE   KVASICE

NEDĚLE  9.2.

  MALENOVICE-LUBNÁ ADMIRA-NĚMČICE TLUMAČOV
3

SOBOTA  15.2.

MOŠTĚNICE-MALENOVICE NĚMČICE-SKAŠTICE   LUBNÁ

NEDĚLE  16.2.

  KVASICE-ROŠTĚNÍ TLUMAČOV-ADMIRA ŽALKOVICE
4

SOBOTA  22.2.

SKAŠTICE-TLUMAČOV LUBNÁ-MOŠTĚNICE   ROŠTĚNÍ

NEDĚLE  23.2.

  ŽALKOVICE-NĚMČICE MALENOVICE-KVASICE ADMIRA
5

SOBOTA  1.3.

KVASICE-LUBNÁ TLUMAČOV-ŽALKOVICE   MOŠTĚNICE

NEDĚLE  2.3.

  ROŠTĚNÍ-MALENOVICE ADMIRA-SKAŠTICE NĚMČICE
REZERVNÍ VÍKEND

SOBOTA 8.3.

       

NEDĚLE  9.3.

       
6

SOBOTA  15.3.

5A-5B

4A-4B

 

————

NEDĚLE  16.3.

3A-3B

2A-2B

1A-1B

————

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit