Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko Skaštic prohrálo na jaře už po sedmé
formats

Áčko Skaštic prohrálo na jaře už po sedmé

Publikované dne Úterý,Květen 9, 2023 podle v A-TÝM

Po sedmé z osmi jarních zápasů odešli naši hráči ze hřiště s porážkou. Tentokrát o své výhře rozhodli domácí dvěma parádními trefami ze střední vzdálenosti.

Do vedení se domácí dostali už v 10.minutě hry. Hostující hráči prohráli dva osobní souboje a poskakující míč napálil domácí FLÁDR přesně ke vzdálenější tyči. Hrál se fotbal plný osobních soubojů a nákopů. I přesto bylo živo před oběma bránami. Domácí mohli své vedení navýšit, ale do cesty se jim postavila tyč hostující brány. A tak přišlo vyrovnání. ZAVADIL dostal na pravé straně více prostoru, potáhl si míč a krásnou střelou vyrovnal. Konec první půle se odehrál před skaštickou bránou a hosty opět musela zachránit tyč.

V úvodu druhé půle se dostali domácí hráči do tlaku. Hostující tým nedokázal podržet míč a čelil tlaku domácích. Ten vyústil ve vedoucí branku. Brankář Večeřa nedokázal udržet míč ve svých rukavicích a dobíhající útočník KUCHARČUK dopravil míč do sítě. Inkasovaná branka Skaštice neprobudila. Jejich hra postrádala přesnost a rychlost. Naopak Nové Sady své vedení navýšily díky tvrdé střele OPATŘILA, která skončila přesně pod břevnem. V poslední 15minutovce duelu si i Skaštice dokázaly vypracovat dvě šance, které volaly po skórování. Ovšem KONEČNÍK si v nich počínal nepřesně a míč do sítě nedostal. Ani domácí už nedokázali zakončit žádný ze svých brejků a tak početná divácká kulisa už další branku neviděla.

Nové Sady – Skaštice 3:1 (1:1)

Branky: 10. Fládr, 55. Kucharčuk, 67. Opatřil – 32. Zavadil

Žluté karty: Přikryl, Rus, Bažant – Menšík, Beneš

Rozhodčí: Kaloč – Broskevič, Řezníček

Delegát: Kratochvíl

Diváci: 300

Sestava Skaštic: 

Večeřa – Beneš, Číhal, Glozyga (37. Látal), Sedlák – Zavadil, Motal L., Frýdl, Kvasnička – Menšík, Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit