Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko získalo za víkend 4 body
formats

Béčko získalo za víkend 4 body

Publikované dne Úterý,Květen 9, 2023 podle v B-TÝM

Dohrávka 18. kola

Hodnocení trenéra Skaštic Antonína Sovy:

„Začátek zápasu byl spíš překopávaná než fotbal. Hosté si díky tomu vypracovali více šancí a jednu také dokázali proměnit. My jsme se postupem času zklidnili a začali hrát více kombinačně. To nám pomohlo k poločasovému vyrovnání. Druhý poločas byl doslova boj o každý metr na hřišti plný emocí. Penaltou jsme se dostali do vedení a to už nepustili. V závěru jsme ustáli ještě nějaké závary díky větší touze vyhrát. Nutno dodat i s trochou štěstí, ale to k fotbalu patří.“

Skaštice „B“ – Lubná 3:1 (1:1)

Branky: 35. Uličný, 79. Škrabana, 90. Zůvala – 10. Horák

Žluté karty: Ančinec, Havlík R., Horák

Červená karta: Havlík R.

Rozhodčí: Mucha – Závojský, Zelinka

Diváci: 120

Sestava Skaštic:

Trampota – Novák, Pitron, Motal T., Mareček – Zůvala, Uličný (73. Rosecký), Škrabana (87. Vymětal L.), Zavadil (46. Kvasnička (84. Židlík) – Ježák (K), Sova

Trenér: Antonín Sova

 

Hodnocení trenéra Skaštic Antonína Sovy:

 „V prvním poločase jsme měli více ze hry, jenže po naší chybě ve středu pole jsme prohrávali. Domácí vyčkávali na naše chyby a pak hrozili z rychlých brejků. Ve druhé půlce jsme měli obrovskou převahu a hrálo se prakticky jen na jednu branku. Náš tlak vyústil ve vyrovnávací gól, ale přes veškerou snahu jsme druhou branku bohužel už nepřidali. S veškerou pokorou k soupeři, pro nás to jsou dnes dva ztracené body.“

Břest – Skaštice „B“ 1:1 (1:0)

Branky: 23. Štauber – 54. Zůvala

Žluté karty: Trlica, Karamon – Sova

Rozhodčí: Caletka

Diváci: 150

Sestava Skaštic „B“:

Trampota – Bubla P., Motal T., Pitron (46. Číhal), Mareček – Zůvala, Sova, Škrabana (46. Židlík), Rosecký (46. Menšík) – Ježák (K), Bubla L.

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit