Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Áčko zvítězilo v Holešově
formats

Áčko zvítězilo v Holešově

Publikované dne Pondělí,Září 5, 2022 podle v A-TÝM

Derby v Holešově naši fotbalisté zvládli. Po vyrovnané první půli, dokázaly Skaštice v úvodu druhého poločasu po pěkné akci soupeři odskočit a svůj těsný náskok si držely až do závěrečných minut. Poslední branku si domácí vsítili sami po rohovém kopu.

Utkání začalo opatrně. Domácí více drželi míč, ale hosté je k blízkosti své brány nepouštěli. Skaštice udeřily hned z první vážnější akce. Berčík se uvolnil na pravé straně, vyslal před bránu centr, který proletěl až na zadní tyč. Tam důrazný SEDLÁK přeskočil váhajícího obránce domácích a přesnou hlavičkou uklidil míč k tyči. Radost z vedení ale Skašticím vydržela jen několik minut. Hosté ztratili na útočné polovině míč a Holešov sehrál ukázkový brejk, který zakončil přesnou střelou KOVÁŘ. V dalším průběhu se hrál fotbal převážně mezi šestnáctkami. Když už se některý z týmů dostal do zakončení tak brankáři byli na obou stranách hřiště připraveni.

Vstup do druhého poločasu vyšel lépe Skašticím. Hosté využili chybné rozehrávky domácího obránce a pronikli do otevřenější obrany. Výsledkem byl centr před bránu, na který si na zadní tyči počíhal nabíhající MENŠÍK a vrátil svému týmu vedení zpět. Postupem času se domácí více tlačili do ofenzivy. Hodně vzruchu přinesla situace kdy byl faulovaný Mlýnek a rozhodčí ukázal na pokutový kop. Ale na pokyn svého asistenta nakonec penaltu odvolal a nařídil přímý kop. Ten zahrál parádně domácí Semenyna ovšem brankář Skaštic s pomocí tyče nepustil míč za svá záda. O chvíli později byl v akci opět domácí záložník Semenyna, který podruhé fauloval za žlutou kartu a musel předčasně opustit hřiště. Holešov svou hru trochu zjednodušil a hlavně po dobře zahraných standardních situacích ohrožoval hostující bránu. Mlýnkovu hlavičku vyrazil brankář Vrba a pokus Miklíka vykopl z brány Menšík. S přibývajícím časem ale začali více kontrolovat hru hosté a závěr už patřil jim. Nakonec se jim podařilo přidat ještě jednu branku. To si rohový kop do dvé brány srazil obránce Daněk. Více už utkání nenabídlo a tak nový trenér holešovského týmu Alois Skácel začal své angažmá porážkou.

Holešov – Skaštice 1:3 (1:1)

Branky: 20. Kovář – 13. Sedlák, 50. Menšík, 90. vlastní

Žluté karty: Semenyna, Kovář – Motal T., Glozyga, Štěpják

Červená karta: Semenyna

Rozhodčí: Pospíšil – Zavřel, Matulík

Delegát: Peřina

Diváci: 450

Sestava Skaštic:

Vrba – Menšík, Glozyga, Motal T., Sedlák – Berčík (85. Látal), Motal L., Frýdl, Štěpják (46. Oračko) – Zavadil (87. Vymětal), Konečník (K)(90. Zůvala)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit