Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko poprvé v sezóně prohrálo
formats

Béčko poprvé v sezóně prohrálo

Publikované dne Pondělí,Září 5, 2022 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Antonína Sovy:

V prvním poločase jsme byli fotbalovějším týmem, ale pouze mezi šestnáctkami. Důraz v obou šestnáctkách, kterým disponuje Lubná rozhodlo. O stylu a způsobu hry domácích jsme věděli, i přes to jsme si s tím nedokázali poradit, což mrzí. Druhý poločas jsme se snažili s výsledkem ještě něco udělat, ale ve finální fázi to byla z naší strany jedna velká křeč. K tomu všemu bylo v naší hře příliš laciných ztrát. S tím pak nemůžeme uspět.

Lubná – Skaštice „B“ 4:0 (2:0)

Branky: 35., 65. Ančinec M., 41. Kašík, 78. Bačinský

Žluté karty: Rybenský, Chýla, Šiška, Scholz – Oračko, Škrabana

Rozhodčí: Vymazal

Diváci: 110

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. – Bubla P., Beneš, Icela, Oračko – Zůvala (69. Novák), Uličný, Škrabana (69. Růžička), Rosecký (46. Židlík) – Petrúsek (76. Menšík), Ježák (46. Pitron)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit