Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM „B“ mužstvo v Rymicích neskórovalo a prohrálo
formats

„B“ mužstvo v Rymicích neskórovalo a prohrálo

Publikované dne Pondělí,Duben 24, 2023 podle v B-TÝM

Hodnocení utkání trenéra B týmu Antonína Sovy:

“ Kombinačně a fotbalově na tom nejsme špatně. Tam nás bota netlačí. Soupeře v držení míče rapidně přehrajeme, ale naše finální fáze a zakončení je bezzubé. Domácí dají v prvním poločase z ničeho dva góly a paradoxně ve druhém poločase zahodili nejednu vyloženou šanci. Rozdíl nakonec mohl být i větší. Hrát celý víkend, tak ten gól tentokrát stejně nedáme. „

Rymice – Skaštice „B“ 3:0 (2:0)

Branky: 4. Fuksa, 24. Marek, 82. Matuška R.

Žluté karty: Machovský, Petrskovský, Matuška R. – Bubla, Zůvala

Rozhodčí: Němec – Chytil

Diváci: 80

Sestava Skaštic „B“:

Trampota – Bubla P., Sova, Pitron, Mareček – Zůvala, Uličný, Novák, Růžička (66. Kršek) – Škrabana, Ježák (K)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit