Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM O první jarní výhře rozhodl svou brankou Zavadil
formats

O první jarní výhře rozhodl svou brankou Zavadil

Publikované dne Pondělí,Duben 24, 2023 podle v A-TÝM

Tak konečně! Skaštice si přivezly ze Všechovic první jarní body. O jejich výhře rozhodl chvíli před koncem první půle záložník Ondřej Zavadil.

Naši hráči věděli, že soupeře je v domácím prostředí velmi silný a většinu svých bodů získal právě před svými fanoušky. Ale naše mužstvo hrálo hned od prvních minut velmi pozorně a zodpovědně. Všechovice držely v dostatečné vzdálenosti od své brány. Postupem začalo být naše mužstvo aktivnější a hlavně v kombinaci svého soupeře předčilo. Skaštice mohly jít do vedení po zakončení Kvasničky, ale domácí brankář předvedl dobrý postřeh. Poté předvedli naši hráči dvě krásné akce na jejichž konci stál ten nejpovolanější hráč. Kanonýr Konečník však v obou případech selhal a své příležitosti neproměnil. Skaštice se vytoužené branky přece jen dočkaly. Kvasnička našel před bránou zcela volného ZAVADILA, který míč umístil do odkryté brány.

Ve druhé půli se snažilo naše mužstvo pokračovat ve své pozorné hře a nedovolit domácím skórovat. To se našemu týmu nakonec povedlo. O své výhře mohly Skaštice rozhodnout už dříve. Ale své příležitosti neproměnili Látal s Konečníkem a Lukáš Motal střílel dvakrát jen těsně nad břevno. Všechovice se tak až do posledních minut snažily o vyrovnání stavu, ale brankář Vrba míč za svá záda nepustil  a Skaštice tak mohly oslavit své první jarní vítězství.

Všechovice – Skaštice 0:1 (0:1) 

Branky: 45. Zavadil

Žluté karty: Richter, Hoffman, Lasovský M. – Frýdl, Motal L., Kvasnička, Menšík, Číhal

Rozhodčí: Godfryd – Grečmal, Krupa

Delegát: Vacula

Diváci: 180

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Motal T. (46. Látal), Glozyga, Menšík – Zavadil (89. Vymětal R.), Motal L., Frýdl, Kvasnička (71. Sedlák) – Číhal, Konečník (K) (93. Skyba)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit