Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko derby zvládlo a porazilo Spartak Hulín
formats

Béčko derby zvládlo a porazilo Spartak Hulín

Publikované dne Pondělí,Říjen 25, 2021 podle v B-TÝM

Souboj dvou ofenzivních týmů dopadl lépe pro rezervní mužstvo Skaštic. Domácí si byli vědomi útočnou silou soupeře a zodpovědným výkonem jim povolili jen jednou skórovat. Naopak sami třikrát rozvlnili síť a poslední domácí duel v tomto roce zvládli vítězně.

První branka v utkání přišla už v 5. minutě hry. Frýdl obral váhajícího soupeře o míč, posunul ho na nabíhajícího ULIČNÉHO, který míč uklidil přesně ke vzdálenější tyči. Hulín se ale z inkasované branky brzy oklepal a začal zaměstnávat domácí obranu. Ta pracovala docela spolehlivě až na jeden moment, kdy si nepohlídala náběh ZAORALA, který stihnul míč píchnout před vybíhajícím brankářem Vymětalem – 1:1. I nadále se hrálo zajímavé utkání. Akce se střídaly před oběma bránami. Velkou příležitost měl hostující Pumprla, ale svou střelu namířil jen do tyče a odražený míč stihl dostat do bezpečí vracející se Frýdl. Chvíli před odchodem do šaten se opět podařilo dobrým napadáním získat domácím hráčům míč. Oračko si ho narazil se Škrabanou, udělal kličku gólmanovi a míč zasunul do odkryté brány. Béčko Skaštic tak odcházelo do šaten s jednobrankovým vedením.

Vstup do druhého poločasu měli lepší hráči Hulína. Po menším zaváhaní domácí obrany se opět řítil sám na brankáře Zaoral, ale tentokrát se domácí brankář překonat nenechal. Gólman Vymětal svůj tým podržel i při další šanci Sumce. Domácí mužstvu tuto 15minutovku přečkalo a hru postupně vyrovnalo. Fotbalisté Hulína naráželi na připravenou domácí obranu a jen ztěžka se dostávali do nějaké vážnější příležitosti. Domácí hráči si na svou šanci trpělivě počkali. Střídající KONEČNÍK byl na hřišti ani ne minutu, když si v šestnáctce zpracoval míč a technickou střelou překvapil brankáře Spartaku. Ještě navýšit vedení mohl Oračko a vzápětí Ježák, ale dostat míč do sítě se jim už nepodařilo. Skaštice tak poslední domácí podzimní duel zvládly. Nyní je ještě čeká poslední kolo ve Střílkách.

Skaštice „B“- Spartak Hulín 3:1 (2:1)

Branky: 5. Uličný, 43. Oračko, 73. Konečník – 15. Zaoral

Žluté karty: Bejtkovský, Hradil

Rozhodčí: Závojský, Chytil

Diváci: 120

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. (K) – Bubla, Sedlák, Pitron, Rosecký – Zůvala (20. Hyánek Jakub)(73. Hyánek Jan), Škrabana (78. Růžička), Frýdl, Oračko – Ježák, Uličný (73. Konečník)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit