Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice poslední domácí duel vůbec nezvládly
formats

Skaštice poslední domácí duel vůbec nezvládly

Publikované dne Pondělí,Říjen 25, 2021 podle v A-TÝM

Tak tohle se našim fotbalistům nepovedlo. Po výhře v Holešově se očekávalo, že přidají naši hráči bodový příspěvek i v domácím zápase s Bzencem. Ovšem realita byla naprosto jiná, soupeř si odvezl vysoké vítězství a předskočil tak naše mužstvo v tabulce.

Domácí tým vstoupil do zápasu aktivně. Nebezpečně střílel Motal, jehož pokus brankář vyrazil na roh. Ještě lépe vypadala střela Konečníka, který svůj přímý kop zatočil přesně k tyči, ale opět dobře zasáhl brankář Bzence. Po aktivní desetiminutovce ale aktivita Skaštic opadla. Naopak čím dál častěji se začali prosazovat hostující hráči. Jako první zahrozil kapitán Kasala, ale jeho křižná střela šla mimo bránu. Poté už ale hostující útočník otevřel brankový stav. Jeho kolega z útoku Ševčík mu přistavil míč a KASALA  se trefil nechytatelně do šibenice. Skaštice se chvíli vzpamatovávaly z inkasované branky. Chyběl jim větší pohyb bez míče a agresivita. I přesto měl na kopačce vyrovnání Zavadil, ale s jeho nedůrazným pokusem si opět poradil brankář Bzence.

Do druhé půle šli domácí fotbalisté s cílem obrátit vývoj utkání. Ale hned v 51. minutě se podruhé v utkání prosadil bzenecký kanonýr KASALA  a plán domácího mužstva dostal velkou trhlinu. V dalším průběhu duelu se domácí hráči snažili o zdramatizování stavu, ale naráželi na pozornou hru hostujícího týmu. Navíc skaštické hráče brzdila jejich nekvalita a nepřesnost. Příležitost ke vstřelení branky měl na kopačce střídající Beneš, který si narazil míč se Zavadilem, ale sám před brankářem poslal míč vysoko nad bránu. A tak udeřilo opět na druhé straně hřiště. Domácí brankář neudržel v náručí lehký centr a míč mu propadl do sítě. Poslední zářez do domácího týmu přidal JANÁS, který výborně vyřešil brejkovou situaci.

 

Skaštice – Bzenec 0:4 (0:1)

Branky: 23., 51. Kasala, 75., 89. Janás

Žluté karty: Motal L., Petrúsek – Ševčík, Kasala

Rozhodčí: Mikulášek – Vlk, Nejezchleb

Delegát: Peřinka

Diváci: 180

Sestava Skaštic: 

Večeřa – Bubla, Glozyga, Motal T. (57. Petrúsek), Sedlák – Berčík, Frýdl (46. Beneš), Motal L., Sova (73. Zůvala), Vymětal R. (37. Zavadil) – Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit