Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko dokázalo bodovat i ve třetím utkání sezóny
formats

Béčko dokázalo bodovat i ve třetím utkání sezóny

Publikované dne Neděle,Srpen 21, 2022 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Antonína Sovy:

Festival našich neproměněných šancí. Tak lze jednoduše charakterizovat průběh dnešního střetnutí. Herně jsme po celý zápas dominovali a hráčům ze Slavkova toho moc nedovolili, vyjma jednoho protiútoku v druhém poločase, který zakončili gólem. To ale za rozhodnutého stavu. Slavkov jsme většinu zápasu drželi v naději a to jen díky naší nemohoucnosti v zakončení. První dva naše góly si navíc hosté vstřelili sami. Proměnit třetinu našich šancí, není hráčům co vytknout.

Skaštice „B“ – Slavkov pod Hostýnem 4:1 (1:0)

Branky: 26. Rosecký, 48. vlastní, 56. Sedlák, 89. Oračko – 74. Dolák

Bez karet

Rozhodčí: Mucha

Diváci: 100

Sestava Skaštic B:

Trampota – Bubla P., Pitron, Štěpják, Sedlák – Beneš (46. Hyánek), Škrabana, Uličný (64. Židlík), Rosecký (64. Oračko) – Zůvala, Ježák (K)(77. Růžička)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit