Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice vybojovaly první tři body
formats

Skaštice vybojovaly první tři body

Publikované dne Neděle,Srpen 21, 2022 podle v A-TÝM

První vítězství  v sezóně si připsali naši fotbalisté. Po dvou porážkách dokázali otočit nepříznivě se vyvíjející utkání proti HFK Olomouc.

Vstup do zápasu měli naši hráči na výbornou. Byli aktivní a dokázali si vytvořit zajímavé akce. Hlavně kolmice na nabíhajícího Konečníka, který dokázal i obejít vybíhajícího brankáře, volala po gólu. Ovšem domácí kanonýr možná zbytečně ještě nahrával a to už dokázali hostující obránci zneškodnit. Hosté z Olomouce postupně vyrovnali hru a začali díky dlouhým míčům , které mířily na dva vysoké útočníky zlobit domácí obranu. A za svoji aktivitu byli hosté odměněni vedoucí brankou. Červenka vnikl do šestnáctky a skvělou přihrávkou našel zcela volného NOVÁČKA, který překonal domácího brankáře Večeřu. Domácí byli inkasovanou brankou zaskočeni a museli přečkat ještě jednu velkou šanci holického týmu.

Druhá půle začala ve velkém stylu skaštického mužstva. Hned v první minutě si na pravé straně připravil míč střídající Jakub Červenka a krásným centrem posadil míč na hlavu KONEČNÍKA, který vyrovnal stav. Brzká inkasovaná branka zamávala s hostujícím týmem. A o 5 minut později se stav otočil úplně. Opět správně nažhavený skaštický Červenka centroval a tentokrát si na jeho pas naběhl ZAVDIL a podobným způsobem , jako jeho zkušenější spoluhráč, překonal hostujícího brankáře. Domácí poté měli zajímavé akce, které ovšem nedohráli do gólového konce a pojišťující třetí gól se jim nedařilo vsítit. A tak Olomouc bojovala až do konce o bodový zisk. Skaštice ale přečkaly nějaké závary před svou bránou a po závěrečném hvizdu mohly poprvé v sezóně oslavit tříbodový zisk.

Skaštice – HFK Olomouc 2:1 (0:1)

Branky: 46. Konečník, 52. Zavadil – 23. Nováček

Žluté karty: Motal L., Zůvala, Drábek – Paar

Rozhodčí: Paulík – Malimánek, Potiorek

Delegát: Březáček

Diváci: 220

Sestava Skaštic:

Večeřa – Menšík, Glozyga, Motal T., Oračko – Berčík (46. Červenka), Frýdl, Motal L., Vymětal (46. Drábek) – Zavadil (88. Zůvala), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit