Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko inkasovalo v Hulíně 5 branek
formats

Béčko inkasovalo v Hulíně 5 branek

Publikované dne Pondělí,Říjen 3, 2022 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Antonína Sovy:

V prvním poločase byl Hulín lepším týmem. To pramenilo převážně z našich laciných ztrát a nepřesností v rozehrávce, kterých bylo přespříliš. Tím jsme to domácím strašně ulehčili. Když jsme v první půli neproměnili ani dvě naše největší tutovky, šlo se do šaten za stavu 2:0 pro domácí. První polovina druhého poločasu zase patřila nám. Soupeře jsme jasně přehrávali a z několika šancí jsme dokázali snížit na rozdíl jedné branky. Místo toho, abychom domácí dorazili, nechali jsme si dát po naší chybě další hloupý gól a ten prakticky rozhodl o osudu utkání. O čtyři minuty později byl už rozdíl o tři branky. Odpovědět na tento stav jsme už neměli morální sílu.

Spartak Hulín – Skaštice „B“ 5:1 (2:0)

Branky: 17., 30., 71. Zaoral, 75. Navrátil, 89. Ondrejec – 66. Oračko

Žluté karty: Barták, Hradil

Rozhodčí: Skyba – Kopřiva, Dundová

Diváci: 95

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Štěpják (22. Novák), Pitron, Sedlák – Zůvala (77. Růžička), Škrabana (77. Hyánek), Uličný, Rosecký (46. Židlík) – Oračko, Ježák (K)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit