Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice opět těsně prohrály
formats

Skaštice opět těsně prohrály

Publikované dne Pondělí,Říjen 3, 2022 podle v A-TÝM

„Důležité a zasloužené vítězství, které nás dál drží na čele. Vždy chceme vyhrávat, i celou soutěž. Pak nás to více baví!“ pousmál se kouč Slavičína.

„Za nás to nebylo vůbec špatné, dali jsme na půdě soupeře dva góly, to se domů s prázdnou normálně nevracíme. Nakonec rozhodly větší důraz a zkušenost soupeře,“ poznamenal hrající kouč a autor první trefy Skaštic Lukáš Motal.

První poločas přinesl vedení favorita. „Ale nehráli jsme dobře, byli jsme pomalí, nedůrazní. I když jsme měli v samom úvodu dvě šance a dali gól, herně to nebylo ono, píše nepřesné a ospalé,“ byl kritický Slončík a jeho poločasová důrazná domluva týmu pomohla.

„Dostali jsme balon na zem, začali kombinovat, měli hru pod kontrolou a po pěkné akci zvýšili náskok. Sice jsme se nevyhnuli vypnuté fázi a snížení, ale hru i výsledek jsme kontrolovali. V samém závěru přišel od nás nesmysl, zbytečná hrubice a další korekce. I přee všechno jsme vyhráli zaslouženě,“ byl přesvědčen trenér Slavičína.

„Úvodní nápor jsme přečkali, měli tam i nebezpečné centry, ovšem celý zápas nám chyběla lepší finální fáze a důraz. Soupeř si zkušeně počkal na naši chybu a šel do vedení, navíc po obrátce rychle zvýšil. My korigovali, ale domácí výsledek kontrovali a dovolili nám v samém závěru jen výsledek korigovat,“ zhodnotil duel trenér Skaštic Motal.
Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal-divize/slavicin-prodal-v-derby-duraz-a-zkusenost-co-na-to-treneri-20221002.html

Slavičín – Skaštice 3:2 (1:0)

Branky: 34. Školník, 51. Žůrek, 86. Rožek – 75. Motal L., 92. Látal

Žluté karty: Naňák, Goňa, Kalus, Žůrek – Beneš, Motal L.

Rozhodčí: Svoboda – Šimoník, Prokůpek

Delegát: Prokop

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Trampota – Beneš, Glozyga, Motal T., Menšík – Berčík, Motal L., Frýdl (78. Látal), Červenka (82. Vymětal) – Zavadil (27. Drábek), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit