Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko nedokázalo proti Počenicím skórovat
formats

Béčko nedokázalo proti Počenicím skórovat

Publikované dne Pondělí,Červen 6, 2022 podle v B-TÝM

Souboj o 6. příčku naše B mužstvo nezvládlo. Zápas s Počenicemi rozhodl jedinou brankou hostující Jiříček. V utkání bylo k vidění na obou stranách několik brankových příležitostí, ale domácí střelci nedokázali překonat brankáře Počenic.

V dresu Počenic hrál prim od začátku exligový fotbalista Ordoš. Vysoký záložník táhl většinu akcí hostí. Ale domácí hráči tohoto rozdílového hráče dobře dostupovali a pustili ho jen ke střelám ze střední vzdálenosti. I tak si ale Počenice vytvořily dvě dobré příležitosti, ale brankář Trampota míč za svá záda nepustil. Za Skaštice zahrozil Konečník, jehož přímý kop skončil na břevně.

Ve druhém poločase střílel z dobré pozice Hyánek, ale jeho technický pokus mířil jen těsně nad bránu. Ovšem po tomto momentu přebraly aktivitu hosté. I díky několika nepřesnostem a zbytečným ztrátám domácích fotbalistů se hostující hráči dostali do několika šancí, při kterých musel svůj tým podržet brankář Trampota. Nestačil jen na zakončení střídajícího JIŘÍČKA. Protože v závěru své velké šance neproměnili domácí Konečník s Židlíkem odvezly si Počenice ze Skaštic tři body za jednobrankové vítězství.

Skaštice B – Počenice 0:1 (0:0)

Branky: 77. Jiříček

Žluté karty: Oračko – Hrnčíř, Zbořil

Rozhodčí: Zakopal

Diváci: 140

Sestava Skaštic B:

Trampota – Bubla P. (42. Židlík), Konečník, Pitron, Oračko E. – Zůvala, Škrabana (79. Motal L.), Uličný, Rosecký – Hyánek, Ježák (K)(62. Růžička)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit