Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko nestačilo na rezervu Morkovic
formats

Béčko nestačilo na rezervu Morkovic

Publikované dne Pondělí,Září 4, 2023 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Skaštic Antonína Sovy:

Začátek zápasu nám vyšel lépe a brzo jsme vedli. Morkovice si pak do poločasu vypracovaly více brankových příležitosí a jednu po rohovém kopu dokázaly proměnit. Poločas tak skončil smírně. Ve druhém poločase jsme se dostali opět do vedení, ale naše vedoucí branka přišla asi moc brzy. Hosté ve druhém poločase lépe kombinovali a měli územní převahu. Dostávali se častěji do zakončení a nakonec dokázali utkání otočit ve svůj prospěch. My naopak v útočné fázi měli příliš nepřesností a prakticky jsme hostujícího brankáře nijak neohrozili. Naopak domácí brankář Trampota nás ještě několikrát podržel.

Skaštice „B“ – Morkovice „B“ 2:4 (1:1)

Branky: 7. Zaoral, 47. Škrabana – 17., 85. Zápařka, 58. Maticz, 92. Oračko

Žluté karty: Zůvala – Maticz, Přikryl

Rozhodčí: Závojský

Diváci: 100

Sestava Skaštic B:

Trampota – Bubla P., Sova, Novák, Rosecký – Růžička (29. Židlík), Škrabana (68. Brada), Látal, Zůvala – Ježák (K), Zaoral

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit