Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice vstřelily vyrovnávající branku v posledních sekundách hry
formats

Skaštice vstřelily vyrovnávající branku v posledních sekundách hry

Publikované dne Pondělí,Září 4, 2023 podle v A-TÝM

V 5. kole divizní skupiny E naše mužstvo přivítalo na svém hřišti tým Baťova. Vyrovnaný souboj nabídl šance na obou stranách hřiště, ale branky padaly až v závěrečné desetiminutovce. Bod pro naše barvy zachránil v závěru vyrovnávající obránce Martin Glozyga.

Od začátku sehrálo bojovné utkání a akce se střídaly na obou stranách hřiště. O něco nebezpečnější bylo domácí mužstvo. Z nadějné pozice pálil Motal, ale ve skluzu nedokázal míč usměrnit do brány. Pokus Frýdl zase zblokoval zkušený Pavel Bršlica. V dresu Baťova se za domácí obranu dostal Adam Bršlica, ale brankář Benedikt v časným výběhem jeho šanci zneškodnil.

Do druhé půle hostující trenér přeskupil řady a více zahustil střed pole. Domácí už neměli tolik prostoru pro kombinaci. Hra celkově upadla a nepomohlo jí ani vyloučení hostujícího Šišky za urážku hlavního rozhodčího. Skaštice tak měly půlhodinovou přesilovku. Ovšem jejich hře chyběla větší přesnost a kvalita. Přes dobře bránícího soupeře se domácí hráči nedokázali prosadit. A tak udeřili hráči Baťova. Na pěkný centr z pravé strany si naskočil mladík CHYTIL a důraznou hlavičkou rozjásal hostující mužstvo. Skašticím zbývalo asi 10 minut alespoň na vyrovnání. Podařilo se jim to v posledních sekundách hry, kdy závar před hostující bránou ukončil střelou k tyči obránce GLOZYGA.

Skaštice – Baťov 1:1 (0:0)

Branky: 93. Glozyga – 83. Chytil

Žluté karty: Sedlák – Kašík, Šiška, Lendler

Červená karta: Šiška

Rozhodčí: Rosický – Rygl, Smýkal

Delegát: Hulcký

Diváci: 215

Sestava Skaštic:

Benedikt – Beneš, Glozyga, Štěpják, Sedlák (64. Vymětal R.) – Kvasnička, Motal L., Pospíšil, Frýdl – Gojš (84. Zůvala), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit