Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko nezvládlo duel v Žalkovicích
formats

Béčko nezvládlo duel v Žalkovicích

Publikované dne Úterý,Duben 11, 2023 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Skaštic Antonína Sovy:

Žalkovice nám ukázaly, jak jednoduchý a hlavně účinný fotbal může být. Neříkám, že bychom se chtěli takto prezentovat, ale body jednoduše nemáme. V první půli jsem tahali za kratší konec a vůbec nechytli tempo zápasu. Oboustranně střed hřiště vůbec nehrál. V druhém poločase jsme už byli fotbalovější a více na míči, ale domácí nás svojí důsledností v obranné fázi do větších šancí nepouštěli. Do zápasu jsme se dostali snížením na rozdíl jedné branky, ale po chvíli nám domácí opět proměněním jedné ze svých brejkových situací dokázali odskočit na rozdíl dvou branek a na to jsme už neměli sílu reagovat.

Žalkovice – Skaštice 3:1 (2:0)

Branky: 26. Pospíšil, 41. Netopil, 90. Říkovský – 79. Zůvala

Žluté karty: Janečka, Němčík – Mareček, Kršek

Rozhodčí: Benedikt

Diváci: 70

Sestava Skaštic B:

Trampota – Bubla P., Motal T., Novák, Mareček – Zůvala, Sova, Škrabana, Uličný – Rosecký (72. Růžička), Ježák (K)(72. Kršek)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit