Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice sehrály v Šumperku dobrý první poločas, ale na body to nestačilo
formats

Skaštice sehrály v Šumperku dobrý první poločas, ale na body to nestačilo

Publikované dne Neděle,Duben 9, 2023 podle v A-TÝM

Hodnocení utkání trenéra Lukáše Motala:

My jsme sehráli velmi dobrý první poločas. Svého soupeře jsme přehrávali kombinační hrou. Díky Konečníkovi jsme se dostali do vedení. Poté jsme si vytvořili další tři dobré možnosti ke skórování. Ty se nám ovšem proměnit nepodařilo a to bych vyhodnotil jako rozhodující moment utkání. Naopak soupeř šťastnou brankou před koncem půle vyrovnal. Hned v úvodu se domácím podařila rychlá akce a během několika málo minut otočili stav. Snažili jsme se o vyrovnání, ale náš tlak otupila třetí branka, kterou obstaral krásnou střelou Strnad. Poté už si domácí utkání pohlídali.

Šumperk – Skaštice 3:1 (1:1)

Branky: 45. Linet, 47. Antl, 64. Strnad – 25. Konečník

Žluté karty: Jurásek, Antl, Nízký – Číhal, Glozyga, Beneš

Rozhodčí: Vejtasa – Ehrenberger, Slabý

Delegát: Kratochvíl

Diváci: 170

Sestava Skaštic:

Večeřa – Beneš (70. Vymětal), Glozyga, Sedlák, Menšík (87. Mareček) – Motal L., Skyba, Frýdl, Zavadil (78. Kvasnička) – Číhal, Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit