Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko otočilo utkání v Hulíně
formats

Béčko otočilo utkání v Hulíně

Publikované dne Sobota,Březen 30, 2024 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Skaštic Antonína Sovy:

My s Hulínem nemáme lichotivou vzájemnou bilanci o to víc jsme chtěli uspět. Nicméně jsme se více než se soupeřem trápili s velmi silným větrem. Domácí se dostali po pěkné akci do vedení a nám se jen těžko na tento průběh dařilo reagovat. Když to vypadalo na poločasové vedení domácích, dokázali jsme z poslední akce vyrovnat. To byl pro další průběh utkání pro nás stěžejní okamžik. Druhý poločas jsme už hráli za podpory silného větru a z naší strany to bylo lepší než v první půli. Nakonec jsme se dočkali tížené vedoucí branky a těsné vítězství jsem si v závěru, i po několika závarech před naší bránou, uhlídali.

Spartak Hulín – Skaštice „B“ 1:2 (1:0)

Branky: 9. Bureš – 45. Židlík, 67. Látal Jan

Žluté karty: Jurášek, Pleva, Sedláček, Pastrnek – Látal Josef, Bubla, Škrabana, Zůvala

Rozhodčí: Závojský – Chytil, Lukášek

Diváci: 180

Sestava Skaštic B:

Trampota – Bubla, Číhal, Zůvala, Rosecký – Látal Josef, Škrabana (K) (89. Brada), Zaoral, Holomek – Židlík (68. Růžička), Látal Jan

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit