Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM V utkání s HFK Olomouc střelci mlčeli
formats

V utkání s HFK Olomouc střelci mlčeli

Publikované dne Sobota,Březen 30, 2024 podle v A-TÝM

Hodnocení trenéra Romana Číhala:

Oba celky vsadily na jistotu, defenzivu a do ničeho vážnějšího se nepouštěly. Chvílemi vypadalo, že o nic nejde. Oběma celkům chyběla v zakončení odvaha, narážely na výborný obranný val. Utkání zcela chyběly velké šance, každý strana si vytvořila tak jednu spíše pološanci. Popravdě moc pěkný fotbal to nebyl, na můj vkus tam bylo hodně nepřesností a opatrnosti. Bojovnost vyhrála nad fotbalem.

Skaštice – HFK Olomouc 0:0

Žluté karty: Frýdl – Purzitidis, Kadlec, Novotný, Pícha

Rozhodčí: Rygl – Fabeš, Zelený

Delegát: Krajča Jaroslav

Diváci: 200

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš (83. Zůvala), Glozyga, Motal T., Sedlák – Zavadil (83. Vymětal), Frýdl, Pospíšil, Gojš – Kvasnička, Konečník (K)

Trenér: Roman Číhal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit