Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko porazilo Žeranovice
formats

Béčko porazilo Žeranovice

Publikované dne Neděle,Září 17, 2023 podle v B-TÝM

Hodnocení utkání z pohledu domácího trenéra Antonína Sovy:

V netradiční čas, který si kluby navzájem odsouhlasili na páteční odpoledne, bylo k vidění útočně laděné utkání. V prvním poločase jsme byli lepším týmem a zaslouženě první poločas vyhráli a to rozdílem čtyř branek. Druhý poločas jsme už odehráli trochu lehkovážně s vidinou slušného náskoku z první půlky. Šancí přibylo převážně ze strany hostí, ale žádnou nedokázali přetavit v tížený gól. Naopak nám se v závěru podařilo přidat ještě jeden přesný zásah a tím se částečně sportovně omluvit našim fanouškům za výkon z předešlého kola.

Skaštice „B“ – Žeranovice 5:0 (4:0)

Branky: 9. Ježák, 24. Zůvala, 30. Vymětal, 33. Štěpják, 82. Židlík

Žluté karty: Zůvala, Sova – Bakalík

Rozhodčí: Mucha – Hebnar, Zelinka

Diváci: 120

Sestava Skaštic:

Trampota – Novák, Vymětal, Štěpják (46. Sedlák), Rosecký (78. Menšík) – Židlík, Látal (14. Zavadil (63. Kvasnička), Sova, Zůvala (78. Brada) – Benedikt, Ježák (K)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit