Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice poprvé v nové sezóně doma zvítězily
formats

Skaštice poprvé v nové sezóně doma zvítězily

Publikované dne Pondělí,Září 18, 2023 podle v A-TÝM

Na třetí pokus se dočkali. Skaštice poprvé v této sezóně dokázaly naplno bodovat na vlastním hřišti. O své výhře domácí rozhodli už v první půli, kdy si vypracovali tříbrankový náskok. Brankář Vrba navíc udržel druhé čisté konto v sezóně.

Skaštice chtěly napravit poslední dva nepříliš vydařené duely a v zápase s posledním týmem tabulky získat tři body. Nejdříve se zastřeloval Konečník, ale jeho pokus šel mimo bránu. Po krásném centru Menšíka se sám před brankáře ocitl Frýdl, ale hostující brankář svůj tým podržel. Skaštice se vedoucí branky přece jen dočkaly. Po faulu na aktivního Beneše se kopala penalta, kterou proměnil KONEČNÍK. A o 5 minut později stejný hráč vystihl rozehrávku hostujícího stopera a bez problémů přehodil brankáře Jičína. Domácí svého soupeře ještě dorazili třetí brankou, když se prosadil GLOZYGA. Jičín v první půli také zahrozil. Hlavně rychlonohý Adebayo, dělal skaštické defenzivě problémy. Hosté měli i nebezpečné standardní situace, ale Skaštice si tentokrát počínali zodpovědně při jejich bránění.

Ve druhé půli se snažili hosté ještě vývoj utkání zdramatizovat. Ale domácí hráli poctivě v obraně a počíhali si na svou šanci. MENŠÍK si naběhl za obranu a tečovanou střelou rozvlnil síť za brankářem Jičína. Ve zbylé půl hodině utkání viděli ještě zajímavé situace na obou stranách hřiště. Ale stav už se neměnil ani po úniku Zůvaly, a ani po samostatné akci Adebaya.

Skaštice – Nový Jičín 4:0 (3:0)

Branky: 18. z pen.,23. Konečník, 28. Glozyga, 56. Menšík

Žluté karty: Frýdl – Rajskup

Rozhodčí: Malimánek – Nejezchleb, Petrásek

Delegát: Briksa

Diváci: 180

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Glozyga, Štěpják, Sedlák (62. Zůvala) – Zavadil, Frýdl, Motal L., Pospíšil (70. Kvasnička) – Menšík (77. Vymětal), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit