Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko prohrálo brankou z 90. minuty
formats

Béčko prohrálo brankou z 90. minuty

Publikované dne Pondělí,Srpen 14, 2023 podle v B-TÝM

Hodnocení utkání domácího trenéra Antonína Sovy:

„V kontextu celého utkání, jsme si dokázali vypracovat více gólových příležitostí, ale bohužel je neproměnili. Tím bylo utkání výsledkově po celou dobu otevřené. Vedeme 2:1 a necháme si z naší ztráty v útočné fázi z rychlé brejku dát vyrovnávací gól. Když už hosté bránící remízu v závěru utkání přidali další gól, jako přes kopírák z dalšího brejku, o osudu utkání bylo rozhodnuto. Dnes nevyhrál fotbalovější tým, ale šťastnější. Remíza by byla spravedlivější.“

Hodnocení utkání z pohledu hostujícího předsedy pana Josefa Pěnčíka:

„Ve Skašticích to byl od začátku zcela vyrovnaný zápas. Utkání jsme začali lépe a ve 22. minutě jsme se ujali vedení, jenže domácí dokázali z rychlého brejku brzy vyrovnat. Poté se hra odehrávala převážně ve středu pole a do poločasu se už nic nezměnilo. Druhý poločas pro nás začal katastrofálně a hned na začátku se domácí ujali z přísně nařízené penalty vedení. Od té chvíle měli domácí mírně navrch a vypadalo to, že už si vítězství pohlídají. Naštěstí jsme nesložili zbraně a v 70. minutě po přečíslení domácí obrany jsme vyrovnali. Utkání už spělo ke spravedlivé remíze, když v 90. minutě utekl domácí obraně Drál a rozhodl o našem vítězství. Nutno přiznat, že tentokrát jsme byli šťastnějším mužstvem.“

Skaštice „B“ – Spartak Hulín 2:3 (1:1)

Branky: 29. Ježák, 46. Škrabana z pen. – 22. Pospíšilík, 70. Pleva, 90. Drál

Žluté karty: Sova, Židlík – Horák, Dunda, Barták, Drál

Rozhodčí: Tříska – Skácel

Diváci: 140

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Novák, Menšík, Mareček – Židlík (71. Růžička), Sova, Škrabana (80. Brada), Rosecký (63. Látal) – Kvasnička, Ježák (K)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit