Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skašticím na výhru nestačilo ani dvoubrankové vedení
formats

Skašticím na výhru nestačilo ani dvoubrankové vedení

Publikované dne Pondělí,Srpen 14, 2023 podle v A-TÝM

První domácí utkání v nové sezóně mělo naše mužstvo dobře rozehrané. Ale v poslední půlhodině hry přenechalo aktivitu hostům z Nových Sadů, kteří dokázali dvoubrankovou ztrátu smazat a odvézt si ze Skaštic bod za remízu.

Skaštice vstoupily do utkání dobře a celý první poločas byly týmem udávající tempo zápasu. V první velké šanci se ocitl Gojš, ale vyražený míč poslal jen nad bránu. V další velké příležitosti vychytal Motala hostující brankář Kofroň. Hosté se snažily o rychlý přechod do útoku, ale domácí obrana jejich výpady stačila zachytávat. Zaslouženou vedoucí branku se přece jen domácím podařilo vsítit. Stoper GLOZYGA vybojoval na vlastní polovině míč, narazil si ho s Gojšem a osamocen postupoval sám na brankáře. Svůj únik zakončil s přehledem střelou kolem brankáře.

Ve druhé půli se nic nenasvědčovalo tomu, že by se obraz hry z prvního poločasu měl měnit. Skašticím se dokonce podařilo vstřelit druhou branku. Po rohovém kopu se hlavou prosadil MOTAL. Druhá branka v síti Sadů, ale Skaštice uklidnila až příliš. Domácí mužstvo přestalo být aktivní a hosté toho hned vycítili. Pomohla jim k tomu i korigující branka po dorážce střídajícího NGUYENA. Skaštice ještě měly velkou příležitost opět odskočit na rozdíl dvou branek. Ale Gojš svůj únik gólově nevyřešil. Nové Sady poté domácí mužstvo zatlačily. Díky dlouhým autům a standardním situacím si vynutily tlak, který vyústil ve druhou branku v domácí síti. Obránce Glozyga při snaze odkopnout míč si jej nešťastně srazil do vlastní brány. Více branek už v utkání nepadlo a oba týmy si tak body rozdělily.

Skaštice – Nové Sady 2:2 (1:0)

Branky: 41. Glozyga, 53. Motal L. – 56. Nguyen, 81. vlastní

Žluté karty: Motal L., Pospíšil, Vrba – Přikryl, Ambrož, Ždánský

Rozhodčí: Půček – Cieslar, Brázdil

Delegát: Langhammer

Diváci: 220

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Glozyga, Štěpják (46. Menšík), Sedlák – Zavadil (77. Kvasnička), Frýdl, Pospíšil (87. Vymětal), Motal L. – Konečník (K), Gojš

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit