Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko rozhodlo o své výhře už v první půli
formats

Béčko rozhodlo o své výhře už v první půli

Publikované dne Pondělí,Říjen 24, 2022 podle v B-TÝM

V neděli naše béčko podstoupilo tradiční souboj s rezervou Kvasic. Ve vzájemných zápasech těchto týmů se divák obvykle nenudí a ne jinak tomu bylo i tentokrát.

Naši hráči k zápasu tentokrát přistoupili zodpovědně a hned od úvodu určovali tempo hry. Začátek zápasu Kvasice působily pasivně a toho využil s chutí hrající Berčík, který již ve druhé minutě dokázal vystihnout špatnou rozehrávku hostí a brzy jsme tak vedli 1:0. Netrvalo dlouho a nezastavitelný Berčík, i přes nedovolené bránění stopera Potočného, dokázal poslat svůj tým do dvoubrankového vedení. Skaštice v nastaveném tempu nepolevovaly a po čtvrt hodině hry vedly zásluhou kapitána Ježáka již 3:0. A s hosty to mohlo být ještě hůř, proměnit své vyložené šance Menšík a Zůvala, jejichž chvíle měla teprve přijít. Radovat se z obdržené branky stihl Zůvala ještě v první hrané části, po rychlém brejku z konce prvního poločasu. Kvasice v prvním poločase dokázaly zahrozit pouze pokusy z větší vzdálenosti, ale s nepříliš velkou šancí na úspěch. Do šaten se odcházelo za průběžného výsledku 4:0 pro naše hráče.

Druhý poločas již na tempu hry trochu upadl. Obraz hry se moc nezměnil, domácí měli více míč na svých kopačkách, ale hosté hlavně po stranách byli nebezpečnější než v úvodu utkání. Po kombinaci na levé straně a přesném centru Roseckého se dokázal tentokrát prosadit i Menšík, který zvýšil na 5:0. O vítězi už asi v daném okamžiku nikdo nepochyboval. Hostující tým se i přes nepříznivý vývoj dokázal přece jen prosadit z jedné ze svých střel z poza hranice šestnáctky, když hostující Ambruz dokázal využít chvilkové nepozornosti domácího Vymětala a stanovil konečný výsledek 5:1. Konec zápasu se víceméně dohrával v poklidném tempu a mohli jsme tak slavit zisk třech bodů. „Dnes není velice co klukům vytknout“ ukončil hodnocení trenér Sova.

Skaštice „B“ – Kvasice „B“ 5:1 (4:0)

Branky: 2., 10. Berčík, 15. Ježák, 43. Zůvala, 53. Menšík – 67. Ambruz

Žluté karty: Ambruz

Rozhodčí: Mucha

Diváci: 80

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. – Bubla P., Štěpják, Icela, Sedlák – Zůvala (46. Růžička), Škrabana, Uličný, Menšík (60. Oračko) – Berčík (46. Rosecký), Ježák (K)(60. Novák)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit