Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice si vyšláply na rezervu prvoligové Zbrojovky Brno
formats

Skaštice si vyšláply na rezervu prvoligové Zbrojovky Brno

Publikované dne Pondělí,Říjen 24, 2022 podle v A-TÝM

Skaštice v sobotu sehrály poslední domácí utkání v podzimní části. Se svými fanoušky se Skaštice rozloučily pěti vstřelenými brankami a výhrou nad jedním z favoritů soutěže rezervou Zbrojovky Brno.

Od úvodních minut byli hosté více na míči. Domácí hráči se ale snažili napadat brněnskou rozehrávku a rychle mladé hráče dostupovat. Hned z první vážnější akce se domácím podařilo skórovat. Zavadil přihrál na šestnáctku volnému FRÝDLOVI, který si jedním dotykem míč připravil a druhým ho poslal přesně pod břevno. Obrázek hry se ani po vedoucí brance příliš nezměnil. Mladíci z Brna drželi míč a snažili se překonat domácí obranu. Aktivní byl zejména na pravé straně Vantuch. Ale Skaštice je do vážnějších příležitostí nepouštěly. Naopak domácí hráči nevynechali žádnou možnost k útočení. Chybnou rozehrávku hostí zachytil Konečník, přihrávkou pod sebe našel nabíhajícího MOTALA a Skaštice vedly o dvě branky. Zbrojovka dokázala snížit po pěkné kombinaci středem hřiště, na jejímž konci stál zakončující VANTUCH. Ovšem domácí dokázali opět odskočit. Konečník se v pokutovém území obtočil kolem obránce, který musel zatáhnout za záchranou brzdu a pomohl si faulem. Nařízenou penaltu domácí kapitán proměnil a tak Skaštice odcházely do kabin s dvoubrankovým náskokem.

Druhá půle začala brankovou příležitostí hostujícího týmu. Vantuch střílel z hranice šestnáctky a jeho přízemní střela se odrazila od tyče mimo bránu. Skašticím se brzy podařilo snahu Brna otupit. BENEŠ si zpracoval odražený míč a nádherným volejem nedal hostujícímu brankáři šanci zasáhnout. Domácí ale i nadále pokračovali ve své zodpovědné hře a neumožnili hostům utkání zdramatizovat. Naopak domácí ještě přidali další branku. Spolupráci střídajících hráčů zakončil střelou kolem brankáře MENŠÍK.

Skaštice byly v tomto utkání velmi produktivní. Naopak soupeř měl častěji míč na svých kopačkách, ale v zakončení a ve finální fázi si lépe počínali domácí hráči.

Skaštice – Zbrojovka Brno „B“ 5:1 (3:1)

Branky: 13. Frýdl, 29. Motal L., 45. Konečník z pen., 51. Beneš, 80. Menšík – 38. Vantuch

Žluté karty: Frýdl – Gerneš, Peška, Kocůrek, Vantuch

Červená karta: Peška

Rozhodčí: Prokůpek – Jílková, Grečmal

Delegát: Krajča

Diváci: 160

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Glozyga, Motal T. (46. Sedlák), Oračko – Látal (69. Drábek), Motal L., Frýdl, Berčík (76. Menšík) – Zavadil (76. Vymětal), Konečník (K)(81. Zůvala)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit