Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko sehrálo svůj první a jediný přípravný zápas
formats

Béčko sehrálo svůj první a jediný přípravný zápas

Publikované dne Pondělí,Březen 13, 2023 podle v B-TÝM

V neděli na umělé trávě v Chropyni sehrálo naše B mužstvo svůj první přípravný zápas v zimní přípravě. Více už toho naši hráči nestihnou, protože už příští neděli nastoupí proti béčku Kvasic v semifinále Okresní poháru.

V nedělním utkání proti béčku Zborovic sice naše mužstvo zvítězilo, ale i soupeř si vypracoval dost brankových příležitostí. Skupinka fotbalových příznivců viděla kombinační ofenzivní utkání. Skaštice vedly v poločase těsným rozdílem 2:1. Až ve druhém poločase přibylo více branek.

Skaštice „B“ – Zborovice „B“ 7:2 (2:1)

Branky: Motal L. 2, Číhal 2, Růžička, Brada, Vymětal L.

Rozhodčí: Malošík/Zůvala

Diváci: 15

Sestava Skaštic „B“:

Večeřa – Bubla P., Sova, Motal T., Pitron – Rosecký, Motal L., Škrabana, Růžička – Ježák, Číhal

Střídali: Vymětal L., Brada

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit