Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice nestačily na Morkovice
formats

Skaštice nestačily na Morkovice

Publikované dne Pondělí,Březen 13, 2023 podle v A-TÝM

V posledním přípravném utkání před startem jarní části sezóny prohrálo naše mužstvo s týmem Morkovic 0:1. Naše mužstvo se proti soupeři, hrající Krajský přebor, nedokázalo střelecky prosadit. Celkový výkon našeho týmu byl velmi podprůměrný. Soupeři stačilo využít jeden rohový kop k rozhodující brance. Naše mužstvo bude muset svůj celkový herní projev výrazně zlepšit.

Skaštice – Morkovice 0:1 (0:1)

Branky: Pospíšil

Rozhodčí: Vlk

Diváci: 25

Sestava Skaštic:

Vrba – Glozyga, Konečník, Drábek, Sedlák, Vymětal, Frýdl, Kvasnička, Menšík, Beneš, Zůvala

Střídali: Motal L., Mareček, Zavadil, Motal T.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit