Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko si v Němčicích nepohlídalo rohové kopy
formats

Béčko si v Němčicích nepohlídalo rohové kopy

Publikované dne Pondělí,Září 19, 2022 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Antonína Sovy:

Bylo to klasické derby s Němčicemi, které přineslo vše, co může derby nabídnout. I přes prozatímní neporazitelnost domácích jsme před zápasem na nějaký ten bod pomýšleli. Celé utkání jsme určovali tempo hry a byli více na míči. Domácí hrozili z rychlých brejků a hlavně standardních situací, které nakonec rozhodly. Všechny tři góly jsme obdrželi jako přes kopírák z rohových kopů. Náš závěrečný tlak si Němčice už zkušeně uhlídaly. Pozitivem je zlepšená naše hra, přístup a bojovnost. To si musíme přenést do dalších utkání a na tom stavět při cestě za dalšími body.

Němčice – Skaštice „B“ 3:2 (2:1)

Branky: 11., 64. Motal P., 22. Lejsek – 25. Oračko, 60. Ježák

Žluté karty: Císař, Kadlec, Motal P., Sklenář – Menšík

Červená karta: Menšík

Rozhodčí: Tříska – Bucha

Diváci: 100

Sestava Skaštic „B“:

Vymětal L. – Novák (88. Motal T.), Beneš, Sedlák, Menšík – Zůvala (60. Zavadil), Škrabana (68. Motal L.), Vymětal R., Rosecký (60. Růžička) – Oračko, Ježák (K)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit