Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice si z Baťova přivezly bod za remízu
formats

Skaštice si z Baťova přivezly bod za remízu

Publikované dne Pondělí,Září 19, 2022 podle v A-TÝM

Velmi kvalitní divizní utkání bylo k vidění v sobotu odpoledne v Otrokovicích na Baťově. Hosté dvakrát v zápase vedli, ale nakonec z toho byla remíza 2:2.

Skaštice se svého soka nezalekly a hned od začátku se snažily napadat a presovat domácí rozehrávku. V úvodních minutách si hosté vypracovali i brankovou příležitost, ale Červenku vychytal domácí brankář Vitásek. Domácí hráči se dostávali do tempa o něco pomaleji. Změnit to mohl Šiška, který unikl po levé straně, ale jeho zakončení šlo nad bránu. Dále už si však vypracovali šance jen hosté. Po pěkné kombinaci uháněl zcela sám na brankáře Zavadil, ale nad svým zakončením až příliš přemýšlel a bránu netrefil. Poté se v podobné pozici ocitl i Zůvala, podařilo se mu přehodit vybíhajícího brankáře, ale jeho pokus skončil těsně vedle tyče. Skaštice nakonec za svou aktivitu byly odměněny. Na Červenkův rohový kop si naskočil nehlídaný SEDLÁK přesnou hlavičkou dostal svůj tým do vedení.

V poločase se dalo očekávat, že se domácí šatnou přežene fén trenéra. Domluva zabrala a ve druhé půli se domácí začali více pohybovat a zvýšili svou aktivitu. Skašticím se ale podařilo, i díky výbornému zákroku mladého brankáře Trampoty, přečkat úvodní nápor Baťova. Skaštice mohly navýšit své vedení díky akci střídajících hráčů. Látal se uvolnil na pravé straně a před bránu poslal centr, na který si naskočil Menšík, ale jeho hlavička nebyla dostatečně přesná. A tak se domácím podařilo vyrovnat. ŠIŠKA se postavil k exekuci přímého kopu a střelou k tyči vyrovnal. Ovšem stejnou výhodu přímého kopu měly i Skaštice. V té době už byl na hřišti i střídající KONEČNÍK, který svou střelu otřel o domácího hráče a míč doletěl až za záda bezmocného brankáře Baťova. Hosté už se v poslední desetiminutovce snažili své vedení udržet. To se jim ovšem nepodařilo. Po závaru před hostující bránou se nejlépe zorientoval KRAJČA a srovnal na 2:2. Baťov si v závěru ještě vypracoval jednu velkou příležitost, ale na brankové čáře zaskočil za brankáře obránce Beneš a míč do sítě nepustil.

Utkání tak skončilo dělbou bodů. Derby vítěze nepoznalo. Ovšem přítomní diváci si určitě přišli na své. Hrál se kvalitní fotbal a přispěla k tomu obě mužstva.

Baťov – Skaštice 2:2 (0:1)

Branky: 68. Šiška, 82. Krajča – 43. Sedlák, 74. Konečník

Žluté karty: Kozubík, Lendler – Glozyga

Rozhodčí: Nápravník – Jahoda, Matulík

Delegát: Krajča

Diváci: 200

Sestava Skaštic:

Trampota – Beneš, Glozyga, Motal T. (K), Oračko (61. Menšík) – Zůvala (61. Látal), Motal L., Frýdl, Berčík (25. Sedlák) – Zavadil (89. Štěpják), Červenka (61. Konečník)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit