Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko si výhru ve druhém poločase zkomplikovalo
formats

Béčko si výhru ve druhém poločase zkomplikovalo

Publikované dne Pondělí,Květen 23, 2022 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Lukáše Motala:

Do zápasu jsme nevstoupili dobře. Po naší nedůslednosti se dostal soupeř do vedení a nám následně trvalo nějakých 15 minut než se dostaneme do zápasového tempa. Poté ovšem hráči zpřesnili hru a po vydařených akcích nasázeli soupeři 5 branek. Ovšem ve druhé půli náš výkon nebyl vydařený. Soupeř sympaticky utkání nezabalil a po prostřídání sestavy začal svou ztrátu stahovat. My jsme si hlavně v obranné fázi počínali nedůsledně a lehkovážně. Soupeř mohl i vyrovnat, ale svou velkou šanci neproměnil. Nakonec jsme místo jasného vítězství v posledních minutách drželi míč a snažili se soupeře nepustit do závěrečného tlaku. S takovým výkonem by jsme v dalších utkáních měli problémy. Ale s výhrou jsme samozřejmě spokojeni. Jen jsme si cestu za ní zbytečně zkomplikovali.

Skaštice B – Lutopecny 6:5 (5:1)

Branky: 18., 22., 33., 54. Číhal, 32., 40. Hyánek Jakub – 4. Chalupa, 46., 60. Palich, 52. Daněk, 58. Chalany

Žluté karty: Růžička – Knapík

Rozhodčí: Benedikt

Diváci: 120

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Motal T., Pitron, Oračko E. – Zůvala (17. Hyánek), Škrabana, Novák (46. Uličný), Růžička (58. Rosecký) – Číhal (70. Židlík), Ježák (K)(70. Oračko D.)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit