Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice obraly o body lídra soutěže
formats

Skaštice obraly o body lídra soutěže

Publikované dne Pondělí,Květen 23, 2022 podle v A-TÝM

Skaštice nedovolily Hranicím skórovat a z utkání s prvním týmem tabulky si odnesly cenný bod.

Druhé domácí utkání po sobě sehráli naši hráči. Po kanonádě proti Vsetínu se diváci tentokrát branek nedočkali. V utkání kralovali obrany a oba brankáři, kteří měli i potřebné štěstí. Hranice držely míč častěji na svých kopačkách, ale ani domácí hráči nehráli žádný beton a snažili se využít každou příležitost k ohrožení soupeřovi brány. Největší šanci úvodní půle měl hostující kanonýr Rolinc, který po chybě domácích hráčů postupoval sám na brankáře Vrbu, ale jeho zakončení se do brány nevešlo.

I ve druhé části byli aktivnější hosté. Hned v úvodu měli opět velkou příležitost, ale Hapal nedokázal nadvakrát dostat míč za záda domácího brankáře Vrby. Skaštice zahrozily přímým kopem, který zahrával Konečník. Jeho technický pokus skončil na břevně hranické brány. Po hodině hry uviděl červenou kartu domácí Petrúsek, který neúmyslně zasáhl kopačkou hostujícího hráče a musel tak předčasně pod sprchy. Od té doby se domácí mužstvo soustředilo převážně na defenzivu. Naopak Hranice se snažily o vstřelení vedoucí branky, aby si upevnily své vedoucí postavení v tabulce. Ovšem domácí defenziva hrála velmi pozorně a koncentrovaně. Skaštice v celém zápase odvrátily i velký počet rohových kopů a za svůj bojovný  a obětavý výkon byly odměněny ziskem bodu za konečnou bezbrankovou remízu.

Skaštice – Hranice 0:0

Žluté karty: Cagaš, Rak

Červená karta: Petrúsek (Skaštice)

Rozhodčí: Machorek – Nejezchleb, Mach

Delegát: Mudra

Diváci: 300

Sestava Skaštic:

Vrba – Berčík, Glozyga, Štěpják, Sedlák – Petrúsek, Motal L. (90. Drábek), Frýdl (90. Motal T.), Menšík (68. Červenka) – Zavadil (80. Vymětal), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit