Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko Skaštic nestačilo na Rymice
formats

Béčko Skaštic nestačilo na Rymice

Publikované dne Pondělí,Září 12, 2022 podle v B-TÝM

Netradičně už v neděli hodinu po poledni sehrálo naše B mužstvo další zápas Okresního přeboru. Po nepovedeném utkání v Lubné chtěly Skaštice se opět vrátit na vítěznou vlnu. Ale výkon, kterým se naše mužstvo prezentovalo, nebyl dobrý. Ve hře bylo spousta nevynucených ztrát a v některých momentech chyběl i lepší pohyb. Soupeř přijel dobře naladěn. Hráči Rymic se dobře pohybovali a snažili se domácí hráče rychle dostupovat. Ovšem v ofenzivě i jim chyběla větší přesnost a kvalita. S přibývajícím časem bylo jasné, že zápas bude o prvním vstřeleném gólu. Větší důraz v šestnáctce a touhu jít si za gólem předvedli nakonec hosté. Záložník ČADA, 15 minut před koncem duelu zakončil nenápadnou akci, střelou pod břevno a rozhodl o výhře svého týmu. Skaštice se nedostaly ani do závěrečného náporu a podruhé za sebou tak nedokázaly vsítit branku.

Hodnocení domácího trenéra Antonína Sovy:

Byl to klasický remízový zápas s minimem šancí na obou stranách. Celý zápas se odehrával mezi šestnáctkami obou týmů. Rozhodla ojedinělá šance hostů v závěru utkání, na kterou jsme již nedokázali odpovědět. Pro diváka nepříliš pohledné utkání až si troufám říct, nudné. Chybí nám větší zápal do hry. 

Skaštice „B“ – Rymice 0:1 (0:0)

Branky: 76. Čada

Žluté karty: Pitron – Matuška, Petrskovský

Rozhodčí: Konečný – Chytil

Diváci: 110

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Pitron, Icela, Oračko – Hyánek (46. Zůvala), Škrabana (69. Beneš), Uličný, Růžička (56. Novák) – Židlík, Ježák (K)(80. Motal)

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit