Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice si poradily se Všechovicemi
formats

Skaštice si poradily se Všechovicemi

Publikované dne Pondělí,Září 12, 2022 podle v A-TÝM

Počtvrté za sebou  zvítězilo naše A mužstvo. Tentokrát o své výhře rozhodlo už v prvním poločase, kdy si vypracovalo dostatečný náskok. Soupeř sice ve druhé půli dokázal stáhnout svou ztrátu, ale domácí si vzít vítězství nenechali.

Skaštice udeřily hned v úvodní minutách. Berčík našel před bránou volného Konečníka, který si dobře pokryl míč a vracející se kapitán hostí ho fauloval. Nařízenou penaltu domácí kanonýr bezpečně proměnil. Všechovice byly z brzkého inkasovaného gólu zaskočeny. Naopak domácí se snažili o narušení jejich rozehrávky. Po zisku míče chtěly Skaštice přejít hned do rychlého protiútoku, ale v některých případech jim chyběla větší přesnost. Ovšem v 15. minutě předvedli domácí pěknou akci středem hřiště a pro zakončujícího ČERVENKU nebyl problém poslat míč do sítě. Hosté postupem času měli více míč na svých kopačkách, ale pozorná obrana domácích jim toho příliš nedovolila. Naopak domácí byli docela produktivní. Na konci půle byl v pokutovém území faulován Červenka a druhou penaltu v utkání opět proměnil KONEČNÍK.

Začátek druhé půle moc změn nepřinesl. Hostující trenéři poslali do hry čerstvé síly, ale domácí si úvod pohlídali a nedovolili soupeři se dostat do tlaku. Naopak domácí hráči získali při dobrém presinku míč a KONEČNÍK si sám před brankářem věděl rady. Zlom v utkání přišel asi po hodině hry. Konečník šel opět sám na brankáře, ovšem zbytečně vymýšlel a brankář jeho úmysl vystihl. Všechovice hned přešly do protiútoku a hostující kapitán PLEŠEK přízemní střelou snížil ztrátu svého týmu. Od tohoto momentu narostly hostům křídla. Ovládli střed pole a domácí obrana měla plné ruce práce s jejich vysokými útočníky. Svou první velkou šanci ještě SKÁCEL neproměnil, ale ve druhé už zkušeně přehodil brankáře Večeřu a bylo to o dvě branky. Poté nastřelil pumelicí břevno Kuchař a střídající Helešic svůj pokus zatočil jen těsně vedle brány. Skaštice nakonec už své vedení ubránily a získaly další tři body. Nyní je v dalším kole čeká výjezd na nedaleký Baťov.

Skaštice – Všechovice 4:2 (3:0)

Branky: 3., 45. obě z pen., 52. Konečník, 15. Červenka – 57. Plešek, 71. Skácel

Žluté karty: Motal L., Beneš, Štěpják – Lasovský

Rozhodčí: Vařacha – Mrkvica, Mach

Delegát: Březáček

Diváci: 190

Sestava Skaštic:

Večeřa – Beneš (79. Petrúsek), Glozyga, Motal T., Oračko – Zůvala (65. Štěpják), Motal L., Frýdl, Berčík – Červenka (62. Látal), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit