Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko Skaštic si vyšláplo na Němčice
formats

Béčko Skaštic si vyšláplo na Němčice

Publikované dne Úterý,Duben 19, 2022 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Skaštic:

Po dvou vysokých porážkách jsme dokázali zabrat a po kvalitním výkonu brali opět tři body. V první půli jsme dokázali být efektivní v koncovce a vypracovali si rozhodující náskok. Němčice mají svou kvalitu a ve druhé části si vypracovali brankové příležitosti, ale nedokázali je využít. Důležitá byla naše branka na 4:2. Závěr zápasu už naši hráči příkladně odmakali a výhru si vzít nenechali.

Skaštice „B“ – Němčice 4:2 (3:1)

Branky: 16. Menšík, 31. Petrúsek, 36. Hyánek Jakub, 59. Zůvala – 26. Darebníček Radim, 46. Darebníček Roman

Žluté karty: Menšík, Petrúsek

Diváci: 150

Rozhodčí: Pelikán

Sestava Skaštic:

Vymětal L. – Bubla P., Menšík, Pitron, Oračko E. – Zůvala (79. Růžička), Petrúsek (69. Novák), Škrabana (60. Uličný), Hyánek (60. Rosecký) – Číhal, Ježák (79. Židlík)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit