Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice přišly o výhru v 93. minutě
formats

Skaštice přišly o výhru v 93. minutě

Publikované dne Úterý,Duben 19, 2022 podle v A-TÝM

Opět jim protekly body mezi prsty. Zatímco před týdnem divizní fotbalisté Skaštic přišli o všechny gólem z poslední akce, nyní doma s Novými Sady je připravil o vítězství (2:2). „Takové ztráty mrzí, ale i takový je fotbal. Objektivně ale musím přiznat, že remíza byla zasloužená, soupeř měl kvalitu,“ zhodnotil hrající kouč 12. celku skupiny E Lukáš Motal.

S Novými sady začali jeho svěřenci opatrně, možná i proto jako první inkasovali. „Chvíli jsme se rozkoukávali, ovšem soupeř měl více ze hry. Po přestávce se nám ale podařil výsledek otočit, ale místo abychom přidali, zbytečně jsme se zatáhli a dovolili opět hostům vytvořit si tlak,“ mrzí zpětně Motala.

„V závěru to bylo o tom, jestli to uskáčeme. Bohužel z poslední akce přišlo vyrovnání, kdy Kucharčuk prostřelil vše, co mu stálo v cestě a ještě balon otřel o tyč. Nové Sady ale měly více možností skórovat,“ přiznal trenér.

Skaštičtí tak ze tří duelů zatím uhráli jen dva body. „Čekal jsem více. Zejména v minulém zápase v Šumperku jsme měli na vítězství, ale i zde přišli o vše v samém závěru. Zbraně neskládáme a jdeme dál bojovat, jasný cíl je záchrana,“ zopakoval kouč Lukáš Motal.
Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal-divize/divizni-skastice-pripravila-posledni-strela-o-vyhru-bod-ale-berou-20220417.html

Skaštice – Nové Sady 2:2 (0:1)

Branky: 49. Konečník, 79. Drábek – 28. Marčík, 93. Kucharčuk

Žluté karty: Motal L., Beneš – Popelka, Fládr, Sobek, Kirschbaum

Rozhodčí: Soukal – Bělák, Nejezchleb

Delegát: Volek

Diváci: 210

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Glozyga, Motal T. (72. Drábek), Sedlák – Berčík, Motal L., Frýdl, Zavadil (91. Zůvala) – Červenka (66. Vymětal)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit