Home B-TÝM V souboji rezervních týmů byli lepší hosté

V souboji rezervních týmů byli lepší hosté

Publikované dne Úterý,Duben 19, 2022 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Skaštic:

Soupeři jsme první dvě branky doslova darovali. I když jsme věděli, že rychlostně jsou hráči soupeře na tom výrazně líp tak jsme otáleli s rozehrávkou a soupeř naše chyby potrestal. Poté jsme si i my dokázali vypracovat brankové šance, ale bohužel se nám zápas zdramatizovat nepodařilo. Soupeř si svou výhru upevnil ve druhé půli dalšími dvěma brankami. Mrzí mě ty první tři inkasované branky, na které jsme soupeři nahráli.

Skaštice „B“ – Kroměříž „B“ 0:6 (0:4)

Branky: 4., 43., 81. Dočkal, 14., 25., 84. Mlčoch

Bez karet

Rozhodčí: Zalabák – Benedikt, Sucharski