Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko v derby nestačilo na Žalkovice
formats

Béčko v derby nestačilo na Žalkovice

Publikované dne Pondělí,Květen 2, 2022 podle v B-TÝM

Nedělní derby rozhodla jediná branka mladíka v hostující sestavě Vojty NĚMČÍKA. Skaštice bojovaly o bodový zisk až do konce, ale nedokázaly vyzrát na pozornou obranu Žalkovic.

Zisk cenného bodu z minulého kola se nepodařilo našim hráčům B mužstva potvrdit v domácím duelu proti Žalkovicím. Soupeř byl po celý zápas živější, rychlejší a přesnější. Naše mužstvo se do zápasu dostávalo pomaleji. Po úvodní brance v 15. minutě se hra trochu vyrovnala, ale hosté neustále zlobili domácí obranu svou rychlostí. Když se už domácí hráči dostali před bránu soupeře tak jim chyběl větší důraz a dravost v zakončení.

Nástup do druhé půle se domácím vůbec nepovedl. Soupeř si vypracoval tři velmi dobré příležitosti ke skórování. Ale jen svou nepřesností v zakončení držel domácí mužstvo stále ve hře. Skaštice se dostávaly přes dobře bránící hostující mužstvo jen ztěžka. Ve dvou nadějných situacích se ocitl střídající Židlík, ale jeho pokusy nebyly přesné. Hosté ještě pohrdli dalšími šancemi a tak se o výsledek strachovali až do konce. Potrestat jejich lehkovážnost v zakončení mohl hlavičkující Číhal, ale jeho pokus gólové parametry neměl.

Skaštice „B“ – Žalkovice 0:1 (0:1)

Branky: 15. Němčík

Žluté karty: Rosecký – Čevela, Říkovský, Topič

Rozhodčí: Skyba

Diváci: 150

Sestava Skaštic B:

Vymětal L. – Bubla P., Icela (18. Hyánek Jakub), Pitron, Oračko E. – Vymětal R., Škrabana (60. Novák), Uličný (67. Růžička), Rosecký (60. Židlík) – Číhal, Ježák (K)(67. Oračko D.)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit