Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice jasně prohrály s Přerovem
formats

Skaštice jasně prohrály s Přerovem

Publikované dne Pondělí,Květen 2, 2022 podle v A-TÝM

Po dvou zápasech, kdy dokázalo naše mužstvo bodovat vyšlo tentokrát naprázdno. Přerov, který okupuje druhou příčku předvedl ve Skašticích kvalitní výkon a nasázel domácím 5 branek.

Domácí si byli vědomi kvalitou soupeře a snažili se od začátku soustředit na kvalitní defenzivu. Hosté byli sice více na míči, ale domácí jim dovolili jen nějaké střely ze střední vzdálenosti, se kterými si dokázal brankář Vrba poradit. Postupem času i Skaštice začaly pomalu ohrožovat hostující bránu. Ale po půl hodině hry zahráli domácí špatně rohový kop, po kterém přišel rychlý brejk soupeře a pohodlné zakončení MATUŠÍKA. Za domácí mohl vyrovnat Lukáš Motal, když se ocitl sám na zadní tyči, ale jeho zakončení šlo mimo bránu. A tak z poslední akce v první půle udeřili opět hosté. Domácí si nepohlídali rohový kop, DITTMER vyskočil nejvýše a skóroval.

Do druhé části vstupovali domácí s cílem ještě utkání zdramatizovat nějakou kontaktní brankou. Ovšem Přerov pokračoval ve své rychlé kombinační hře a asi rozhodující třetí gól přidal brzy po změně stran. BEŇA si naběhl na přesný centr a uklidil míč do sítě. Po tomto gólu se už utkání spíše dohrávalo. Na domácích bylo vidět, že jim středeční dohrávka sebrala hodně fyzických sil. A domácím chyběl i patřičný důraz. To byla hlavní příčina i dalších dvou inkasovaných branek v domácí síti.

O další body budou Skaštice bojovat v neděli ráno na horké půdě ve Slavičíně.

Skaštice – Přerov 0:5 (0:2)

Branky: 30. Matušík, 45., 90. Dittmer, 51. Beňa, 81. Blažkovský

Žluté karty: Štěpják, Menšík – Kocian

Rozhodčí: Julínek – Bělák, Ogrodník

Delegát: Piňos

Diváci: 230

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš (52. Zůvala), Motal T. (K), Štěpják, Sedlák – Menšík (52. Petrúsek), Motal L., Frýdl, Zavadil – Drábek (52. Berčík), Červenka (70. Vymětal)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit