Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Béčko v oslabené sestavě nestačilo na tým Lubné
formats

Béčko v oslabené sestavě nestačilo na tým Lubné

Publikované dne Pondělí,Září 11, 2023 podle v B-TÝM

Utkání 6.kola Okresního přeboru proti týmu Lubné se odehrálo nakonec ve Skašticích. Soupeři se dohodli na změně pořadatelství, aby se nemuselo v tomto horkém počasí hrát na umělé trávě.

Skaštická přírodní tráva více vyhovovala hostujícímu týmu. Lubná se od začátku duelu tlačila před domácí bránu a po půl hodině hry se dostala po střele CHÝLY do vedení. V první půli ještě domácí mužstvo zachránila branková konstrukce a taky dobře chytající brankář Trampota. V domácím dresu se v nadějné pozici ocitl hlavičkující Lukáš Bubla a Drábek.

Ve druhé půli už ovšem hrála převážně jen Lubná, která dalšími brankami rozhodlo o své výhře. Naše mužstvo se bude muset dát do kupy hlavně po zdravotní stránce a zkusit uhrát nějaké body už v dalším kole proti Žeranovicím. Utkání se odehraje už netradičně v pátek od 17:30 hod.

Skaštice „B“ – Lubná 0:5 (0:1)

Branky: 32., 71.  Chýla, 55. Komárek, 64. Ančinec, 67. Konečný

Žluté karty: Látal – Chýla

Rozhodčí: Brtníček

Diváci: 40

Sestava Skaštic „B“:

Trampota – Bubla L., Sova, Novák, Zůvala – Látal, Škrabana (K)(82. Vymětal L.), Židlík, Růžička (67. Motal L.) – Drábek (52. Brada), Zaoral

Trenér: Antonín Sova

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit