Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice prohrály u prvních Kozlovic
formats

Skaštice prohrály u prvních Kozlovic

Publikované dne Pondělí,Září 11, 2023 podle v A-TÝM

Kozlovice si stály drží svou neporazitelnost. Skaštice po celé utkání tahaly za kratší konec a s jedním z favoritů soutěže prohrály. Prohru mírnil až v nastaveném čase svým prvním gólem v sezóně Konečník.

Skaštice nevstoupily do utkání dobře a už v 5. minutě inkasovaly. Nedůraz v pokutovým území potrestal domácí střelec NEKUDA. I nadále to byli domácí, kteří diktovali tempo hry. Hráči Skaštic si nedokázali vypracovat žádnou kombinační akci, po které by ohrozili domácího brankáře. Náznak šance přišel jen po standardních situacích, ale brankář Obzina mohl být v klidu. Domácí hráči byli důraznější a živější, ale do konce poločasu už míč za Vrbova záda nedostali.

Ve druhé půli se hrálo převážně ve středu pole. Kozlovice si držely svůj jednobrankový náskok a čekaly na příležitost k navýšení. Ta přišla po hodině hry. Opět zbytečnou chybu hostujících hráčů potrestal KOZÁK. Skaštice se snažily zápas zdramatizovat. Zajímavou možnost ke vstřelení branky měl Konečník, ale jeho pokus z přímého kopu mířil jen nad branku. A tak opět po standardní situaci udeřili domácí. Nekudovu hlavičku ještě stačil brankář vyrazit, ale po dalším závaru osamocený Řehák neměl problém doklepnout míč do prázdné brány. Skaštice se přece jen branky dočkaly. KONEČNÍK si počkal na přetažený centr a střelou pod břevno uzavřel nedělní utkání.

Kozlovice – Skaštice 3:1 (1:0)

Branky: 5. Nekuda, 60. Kozák, 80. Řehák – 90. Konečník

Žluté karty: Kozák, Slatinský, Vogl – Štěpják, Motal

Rozhodčí: Malý – Potiorek, Lukašík

Delegát: Blažek

Diváci: 300

Sestava Skaštic:

Vrba – Beneš, Glozyga, Štěpják, Sedlák – Kvasnička (46. Zavadil), Motal (85. Menšík), Pospíšil, Frýdl (61. Vymětal) – Gojš, Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit