Facebook YouTube E-mail
Home B-TÝM Derby rozhodl přesnou hlavičkou Uličný
formats

Derby rozhodl přesnou hlavičkou Uličný

Publikované dne Pondělí,Květen 9, 2022 podle v B-TÝM

Hodnocení trenéra Skaštic:

Zápas jsme rozehráli dobře. Brzy jsme se dostali do vedení, ale i domácí si vypracovali nějaké příležitosti ke skórování. Docela se nám dařila kombinace, ale druhý gól se nám vsítit nedařilo. A tak po našem zaváhání udeřili domácí, kteří si vybojovali penaltu a srovnali stav. Ve druhé části jsme měli balón častěji pod svou kontrolou, ale domácí neustále hrozili rychlým přechodem do útoku. Po využitém rohovém kopu jsme se dostali opět do vedení. Bohužel jsme znova udělali chybu, kterou dokázali domácí potrestat. Nakonec jsme byli o něco šťastnější. Díky přesné hlavičce Uličného jsme se potřetí v utkání dostali do vedení a to už nepustili. Bylo to zajímavé utkání, které výborně zvládl i mladý rozhodčí Zalabák.

Břest – Skaštice „B“ 2:3 (1:1)

Branky: 38. Trlica z pen, 73. Konečný – 15., 60. Ježák, 83. Uličný

Bez karet

Rozhodčí: Zalabák – Brtníček

Diváci: 160

Sestava Skaštic B:

Trampota – Bubla P., Novák, Pitron, Oračko E. – Rosecký, Škrabana (76. Oračko D.), Uličný, Hyánek Jakub (60. Růžička) – Číhal, Ježák (K)(67. Zaoral)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit