Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Skaštice porazily Slavičín a posunuly se v tabulce před svého soupeře
formats

Skaštice porazily Slavičín a posunuly se v tabulce před svého soupeře

Publikované dne Pondělí,Květen 9, 2022 podle v A-TÝM

duelu o šest bodů totiž dokázali potrestat vyloučení domácího kapitána Švacha chvíli před přestávkou a především nasázet TVD čtyři branky. Valaši se zmohli jen v úvodu na vyrovnání, ve zbytku času se trápili. „Důležitá výhra, zvládnutý zápas o šest bodů. Smekám před kluky, podali bojovný, týmový výkon,“ nešetřil chválou na adresu svých svěřenců hrající kouč Skaštic Lukáš Motal.

Byl to právě jeho tým, který šel brzy do vedení. „Bohužel náš stoper se hned v úvodu zranil a my museli střídat, přeskládat sestavu. Výsledkem čehož byl hloupý gól,“ posteskl si kouč Slavičína Petr Slončík.

Jeho svěřenci se rychle vzpamatovali a Juřicou vyrovnali. Rozhodující moment ale přišel vzápětí. „Bylo to zbytečné vyloučení Petra Švacha po druhé žluté kartě a další gól z kategorie hloupých,“ zlobil se domácí trenér. „Po přestávce jsme chtěli vsadit na pevný obranný blok a brejky, místo toho přišel rychlý třetí gól a po dalším bylo po zápase,“ mávl rukou zklamaný trenér Petr Slončík.

Naopak Slavičín slavil zisk tří bodů znamenající téměř jistotu záchrany. „Rozhodlo naše lepší zakončení a vyloučení domácího kapitána, který neudržel nervy na uzdě. Stejně jako náš druhý gól do šatny. Po třetím gólu již neměl soupeř psychické síly na obrat,“ zhodnotil klání hrající trenér hostů.

„V defenzivě nejsme dobří celou sezonu a dnes se to opět projevilo. Máme pasáže, kdy je to celkem slušné, ale dostáváme hloupé góly. Navíc pořád lepíme sestavu,“ dodal domácí Petr Slončík.
Zdroj: https://kromerizsky.denik.cz/fotbal-divize/foto-skastice-necekane-vyplenily-slavicin-i-kvuli-vylouceni-kapitana-20220508.html

Slavičín – Skaštice 1:4 (1:2)

Branky: 41. Juřica – 13., 61. Menšík, 45., 46. Konečník

Žluté karty: Švach, Salajka, Školník – Menšík, Sedlák, Petrúsek, Zůvala

Červená karta: Švach

Rozhodčí: Bebenek – Mankovecký, Prokůpek

Delegát: Kubíček

Diváci: 150

Sestava Skaštic:

Vrba – Berčík, Motal T., Štěpják, Sedlák – Červenka (78. Zůvala), Motal L., Frýdl, Petrúsek (59. Vymětal R.) – Menšík, Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit