Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM Kroměřížský deník
formats

Kroměřížský deník

Publikované dne Středa,Březen 5, 2008 podle v A-TÝM

Fotbalisté Skaštic začnou jarní část okresního přeboru na sedmém místě s dvanáctibodovým náskokem před posledním Břestem. O možném sestupu však v klubu nechtějí slyšet. Do Skaštic by se měl vrátit kanonýr Chorý. Kvalitní zimní příprava začala ve Skašticích 15. ledna 2008.
Hráči trénovali na umělé trávě v Kroměříži dvakrát týdně. S účastí na trénincích a přístupem hráčů je trenér Ivo Frýdl spokojen. Skaštice také v Kroměříži odehrály řadu přípravných utkání. V tomto týdnu bude příprava pokračovat v domácích podmínkách.
„Myslím, že budeme na jaro dobře připraveni. Zaměřili jsme se hlavně na týmovou spolupráci. Na prvním tréninku nás bylo dvacet. Bohužel první přípravné utkání se Zdounkami nedohráli čtyři hráči,“ řekl Ivo Frýdl. Radovan Stančík bude mužstvu chybět minimálně polovinu jarní sezony.
Na podzim se Skaštice doplnily o sedm hráčů se zkušenostmi z vyšších soutěží, proto se v zimě po nových tvářích ani neohlídali.
„Nevím, jak dopadne situace kolem Chorého, který hostoval v Kvasicích. Podle mých informací by měl ale na jaře hrát zase u nás,“ dodal skaštický trenér. Skaštice mají k dobru dvanáct bodů na poslední Břest, takže obavy o sestup mít nemusí. „Mužstvo s tak kvalitním kádrem by nemělo mít potíže se záchranou. Máme sice na začátku jara těžký los. Derby s Břestem, následuje vedoucí trio Admira, Lubná a Martinice. Pokud získáme šest bodů, tak se nemusíme strachovat,“ myslí si Ivo Frýdl.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit