Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM SKAŠTICE – KOJETÍN 4:1 (Příprava)
formats

SKAŠTICE – KOJETÍN 4:1 (Příprava)

Publikované dne Pondělí,Únor 25, 2008 podle v A-TÝM

Branky: Vojtášek 2, Janalík, Macho,

Sestava: Nevařil-Motal T., Klammert, Frýdl P.,Zavřel, Bubla, Lehkoživ, Janalík, Lutonský, Macho, Vojtášek.

V 80 minutě střídal Janalíka Menšík.
V neděli 24.2. jsme opět sehráli přátelské útkání s mužstvem z Kojetína. První poločas byl z naší strany velmi dobrý, předváděli jsem svůj kombinační fotbal a dařilo se i střelecky. Ve druhém poločase již hra nebyla tak aktivní, ale i přesto jsme si vypracovali pěkné šance, bohužel jejich realizace ještě trochu vázla. Velmi dobře se uvedla naše nová poslila Marcel Vojtášek a doufám, že se mu bude u nás líbit, jak po fotbalové, tak po kolektivní stránce.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit