Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM SKAŠTICE – ŽALKOVICE 4:5 (Příprava)
formats

SKAŠTICE – ŽALKOVICE 4:5 (Příprava)

Publikované dne Pondělí,Únor 18, 2008 podle v A-TÝM

v Neděli 17.2. jsme sehráli další přátelské utkání v rámci zimní přípravy s mužstem Sokol Žalkovice. Po nerozhodném 1. poločase, který skončil 3:3 jsme nakonec utkání prohráli 5:4. Bohužel, se nám před zápasem omluvilo několik hráčů z důvodu nemoci nebo pracovního vytížení a během zápasu se i někteří hráči zranili, tak jsme zápas dohrávali v 9 hráčích. Doufám, že se nás ve středu na tréninku sejde více. Abych nezapoměl, branky za naše mužstvo stříleli Jindra Lehkoživ 3 a Martin Chorý 1. Dále děkuji panu Novákovi, že odpískal toto utkání.

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit