Facebook YouTube E-mail
Home A-TÝM O výhře Skaštic rozhodl svým premiérovým gólem Pospíšil
formats

O výhře Skaštic rozhodl svým premiérovým gólem Pospíšil

Publikované dne Pondělí,Srpen 28, 2023 podle v A-TÝM

Skaštice dokázaly podruhé v sezóně zvítězit. O těsné výhře našeho týmu rozhodl svou technickou střelou Ondřej Pospíšil. Nyní se po 14 dnech představí naše mužstvo opět na domácím hřišti a přivítá nedaleký Baťov.

Utkání hrané v neděli odpoledne se vyvíjelo lépe pro domácí hráče. Olomouc dokázala využít zmatky v hostující obraně po rohovém kopu a pohotový STOPPEN umístil svou hlavičku přesně pod břevno mimo dosah debutujícího brankáře Benedikta. Skaštice se snažily trpělivou kombinační hrou o vyrovnání. Ale nemohly se přes dobře organizovanou defenzivu domácích dostat. Mužstvo Olomouce hrozilo převážně ze standardních situací, po kterých vznikal v pokutovém území Skaštic zmatek, ale naštěstí míč do sítě už nedoputoval. A tak se podařilo Skašticím najít skulinku v domácí obraně a vyrovnat. Konečník vyslal přesnou přihrávku na nabíhajícího MOTALA, který přehodil vybíhajícího brankáře.

Ve druhé části se hrál vyrovnaný , bojovný fotbal převážně mezi šestnáctkami. Domácí měli po chybě Skaštic v rozehrávce šanci na vstřelení vedoucí branky, ale brankář Benedikt svůj tým podržel. Na druhé straně se dral do zakončení Konečník, ale v poslední chvíli mu stačili obránci střelu zblokovat. Utkání se nakonec podařilo rozhodnout hostujícímu týmu. Posila skaštického týmu Ondřej POSPÍŠIL vyslal na domácí bránu technický obstřel, na který brankář nedosáhl a poslal svůj tým do vedení. Závěr utkání už si Skaštice pohlídaly a tentokrát už o své vedení nepřišly.

HFK Olomouc – Skaštice 1:2 (1:1)

Branky: 10. Stoppen – 38. Motal, 75. Pospíšil

Žluté karty: Novotný, Kadlec, Černík, Pavelka, Stoppen – Motal, Beneš, Zůvala

Rozhodčí: Banot – Kaloč, Ganaj

Delegát: Kratochvíl

Diváci: 130

Sestava Skaštic:

Benedikt – Beneš, Glozyga, Štěpják, Sedlák – Kvasnička (67. Zůvala), Pospíšil, Motal, Frýdl – Gojš (89. Vymětal), Konečník (K)

Trenér: Lukáš Motal

 
 Share on Facebook Share on Twitter Share on Reddit Share on LinkedIn
No Comments  comments 

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

© Oficiální stránky klubu TJ Skaštice
credit